Help for English

The Lord of the Rings Quiz: People

Komentáře k článku: The Lord of the Rings Quiz: People

 

Mám 40% a to jsem tu kravinu viděl několik let zpátky :-D

Díky za test, oceňuji opravdu podrobné zdůvodnění. Jen na okraj, já to za kravinu nepovažuji. :-)

No, tenhle test taky nevychází z filmů, ale z knih. Doporučuji nehanit Tolkiena, mohl by sis tu nadělat dost nepřátel! ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 9 lety

No, tenhle test taky nevychází z filmů, ale z knih. Doporučuji nehanit Tolkiena, mohl by sis tu nadělat dost nepřátel! ;-)

To jsem tušil. :-D Ale nedalo mi to, za otázku “byl si už na Hobitovi” bych vraždil. :-D Je to takové to, že tě ten mainstream dostihne všude, i tam kde to nečekáš. Jako na stránkách o angličtině. :-D

On to dlouho mainstream nebyl (do filmů). Ale důvod, proč jsi na to narazil i tady, je prostý: Tolkien prostě patří mezi britské reálie, stejně jako Shakespeare a (“nově”) Rowling.

100-pro. Jsem spokojen.
Skvělé opakování, Lucko! (thu)

V 6. otázce je chyba, protože Západština je Obecná řeč. V prvním díle Pána prstenu je o hobitech přímo řečeno : And in those days also they forgot whatever languages they had used before, and spoke ever after the Common Speech, the Westron as it was named, that was current through all the lands of the kings from Arnor to Gondor …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nanase vložený před 9 lety

V 6. otázce je chyba, protože Západština je Obecná řeč. V prvním díle Pána prstenu je o hobitech přímo řečeno : And in those days also they forgot whatever languages they had used before, and spoke ever after the Common Speech, the Westron as it was named, that was current through all the lands of the kings from Arnor to Gondor …

Raději opravíme, děkujeme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.