Help for English

Jazykovky

Dobrý den, mohli bychom si udělat pozitivní vlákno o jazykovkách, pro které má význam pracovat a lektor má přátelské zacházení a slušné podmínky k práci? Děkuji, Katka PS:myslím celorepubliko­vě:bohužel jich asi nebude MOC.

Fajn, začínám:všechny své studenty posílám, popřípadě, do ILC a Brno English Centre v Brně. Mám s nimi nejlepší zkušenosti. Nikdy jsem pro ně nedělala, ale co vím, mohu jen chválit! ;)

Učitele posílám do James Cook Languages a studenty z pochopitelných důvodů sama k sobě :)

Já mám osobní dobrou zkušenost s Mortimerem, ale bude to hodně indivindi. Na jejich ‘školení’ jsem se seznámila s další jejich novou lektorkou, která učí v praze a podmínky a přístup její pobočky byl úplně jiný. Učí děti i dospělé… kdybyste měl někdo zájem o víc informací tak asi v SZ… V Jesenici a v Říčanech u Prahy budou myslím shánět teď nové lektory na DPP nebo ŽL.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.