Help for English

Jazykovky

 

Dobrý den, mohli bychom si udělat pozitivní vlákno o jazykovkách, pro které má význam pracovat a lektor má přátelské zacházení a slušné podmínky k práci? Děkuji, Katka PS:myslím celorepubliko­vě:bohužel jich asi nebude MOC.

Fajn, začínám:všechny své studenty posílám, popřípadě, do ILC a Brno English Centre v Brně. Mám s nimi nejlepší zkušenosti. Nikdy jsem pro ně nedělala, ale co vím, mohu jen chválit! ;)

Učitele posílám do James Cook Languages a studenty z pochopitelných důvodů sama k sobě :)

Já mám osobní dobrou zkušenost s Mortimerem, ale bude to hodně indivindi. Na jejich ‘školení’ jsem se seznámila s další jejich novou lektorkou, která učí v praze a podmínky a přístup její pobočky byl úplně jiný. Učí děti i dospělé… kdybyste měl někdo zájem o víc informací tak asi v SZ… V Jesenici a v Říčanech u Prahy budou myslím shánět teď nové lektory na DPP nebo ŽL.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.