Help for English

Quizlet a pokročilí studenti

 

Dobrý den, právě dokončuji diplomovou práci na téma, které se zabývá výukou slovíček pokročilých studentů, jak z pohledu studenta, tak z pohledu učitele, a to zejména s využitím Quizletu. Do své praktické části práce sháním někoho, kdo má zkušenosti s pokročilými studenty a Quizletem a byl by ochotný mi zodpovědět pár otázek. Tereza

Pokud se nepletu, Lucie Gramelová (http://www.jazykovy-koutek.cz/) používá tento způsob hodně, a myslím, že učí studenty všech úrovní.

Jinak výuku slovíček u pokročilých studentů nabízí samozřejmě program EnglishMe – v této oblasti Vám mohu být se svými zkušenostmi nápomocen.

Upozornila jsem na vaši žádost kamarádku, která Quizlet používá i pro pokročilé studenty – já ji používám pro žáky ZŠ, což není vaše cílová skupina.
Snad se vám ozve. Kdyžtak dejte vědět, kdyby ne – připomněla bych jí to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza23 vložený před 7 lety

Dobrý den, právě dokončuji diplomovou práci na téma, které se zabývá výukou slovíček pokročilých studentů, jak z pohledu studenta, tak z pohledu učitele, a to zejména s využitím Quizletu. Do své praktické části práce sháním někoho, kdo má zkušenosti s pokročilými studenty a Quizletem a byl by ochotný mi zodpovědět pár otázek. Tereza

Kamarádka Lucky se ozývá… Stačí studenti na úrovni B2? Ráda sdělím své zkušenosti a naopak se ráda něco dozvím od vás. Quizlet miluju a jak pro mne, tak pro mé studenty nejrůznějšího věku a úrovní znamenal opravdovou revoluci v učení. Jestli se vám hodím, kontaktujte mne na sgmandlikova@seznam.cz

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.