Help for English

Fce listening kolik bodů stačí na...

 

Dobrý den/ahoj.

Právě mám za sebou FCE a vše šlo dobře až na poslech. Velká třída v kombinaci s tím, že jsem seděl úplně vzadu mne nesedla. Hrozí mi ze jsem pokazil celou part 3 – proto bych se vás chtěl zeptat jaká je bodová hranice, která z poslechu stačí – třeba i na “B” ?

Diky moc

A omlouvám se, že jsem to zase zařadil do HELP FORA …emoce dělají svoje…pardon… :)

Hranice pro jednotlivé části nejsou určené – můžete mít třeba i 0 bodů z poslechu, ale je nutné celkově získat alespoň 160 bodů (za C), abyste zkoušku udělal a získal certifikát FCE. Což znamená, že byste musel získat ty ztracené body jinde. Na to, jestli máte A,B,C se IMHO nikdo moc nedívá.

Děkuji moc, to mě uklidňuje. Ale upřímně … C by bylo obrovským zklamáním. No uvidím :) Naštěstí úplná nula bodů z poslechu nehrozí :) Škoda jen , že neexistuje varianta paper-based zkoušky kde by byl poslech pouštěn do sluchátek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ritter vložený před 7 lety

Děkuji moc, to mě uklidňuje. Ale upřímně … C by bylo obrovským zklamáním. No uvidím :) Naštěstí úplná nula bodů z poslechu nehrozí :) Škoda jen , že neexistuje varianta paper-based zkoušky kde by byl poslech pouštěn do sluchátek.

Osobně nechápu, co brání používání sluchátek i při PB zkouškách. Natáhnout pár drátů skoro nic nestojí a rozdíl v porozumění je markantní.

Já jsem tedy dělala loni v červnu paper-based u British Council a jestli mě paměť neklame, pouštěli jak reprák, tak rozdávali bezdrátová sluchátka. A mám pocit, že to tak bylo i před cca 10 lety, když jsem dělala FCE. Takže možná záleží, kdo zkoušku organizuje.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.