Help for English

Přihláška na FCE březen 2009

 

Hodlám se přihlásit na následující FCE, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Poradíte někdo?

– Kde se mám objednat?
- Chtěl bych do Prahy. Je těch míst v Praze víc, ze kterých si můžu vybrat nebo je jen jedno?

Máte s tím někdo zkušenosti?

Díky

Zkus tenhle odkaz – je to na Britskou radu v Praze, měl bys tam najít vše potřebné.

Díky moc za info, to je přesně ono :-)
A ještě jeden dotaz. Nedělal jste náhodou někdo zkoušky ve Žďáru nad Sázavou nebo v Jihlavě? Jde mi např. o to, jaká je kvalita poslechu, atd. Díky

Když jsem dělal FCE v prosinci 2007 v Praze, tak ohledně poslechu:
1) každý jsme měli bezdrátové přijímače se sluchátky (s možností regulace hlasitosti),
2) navíc byla dotyčná místnost vybavena reproduktory, které měli na starosti profesionální zvukaři (co normálně ozvučují koncerty – to vím od kolegy, který mezi nimi má pár známých, a že prý ozvučují i pro Britskou radu :-) )
Tedy prostě aby si každý mohl vybrat, zda mu vyhovuje spíš poslech ze sluchátek či z místnosti.
Předpokládám, že kvalita poslechu ve Žďáru či Jihlavě bude srovnatelná (minimálně ohledně těch sluchátek :-) ).

Díky, za info. Už jsem se registroval do Prahy.
BTW: Z poslechu mám až tak největší strach.

mno ja se rozhoduju mezi FCE anebo zda jit rovnou do CAE … nejak si nejsem jista :-( :oops:

FCE je v poho, resp. poslech, kterýho jsem se nejvíc bála mi nakonec dopadl nejlíp:-)a to jsme ani neměli sluchátka.. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.