Help for English

Was very much an invention of its time

 

Je veta v nadpisku správně ? Je to z encyklopedie ale připadá mi chybná. Dal bych very good nebo very important .

In 1785 , with the rise in private property ownership in the growing cities , security was becoming a real issue , and Bramah's clock Was very much an invention .....

Díky

Ta věta je opravdu správně. The sentence is very much correct. It's very much how I would have written it, and it's very much something you might expect to see when you want to convey emphasis. (opravdu, zcela jistě, atd.)

  • Jirka patřil opravdu mezi výtečné studenty, to se nezapřel a hlavním jeho kladem bylo, že školu bral opravdu vážně, zodpovědně a že bylo na něho i spolehnutí. (Kriminalista) Jirka was very much [ nebo definitely / really / indeed ] one of the outstanding students …
  • Viburnum je všestranný keř, který je velmi populární u živých plotů a hranic (…) Je to opravdu rostlina pro všechny roční období … it's very much [ nebo definitely / really / indeed ] a plant for all seasons
  • Pro mne opravdu jeden z nejlepších koncertů, co jsem za poslední dobu navštívil. For me it was very much [ nebo definitely / really / indeed ] one of the best concerts I've been to recently.

Děkuji moc. Ta příkladova věta s kerem je výborná

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.