Help for English

Česká sekce BBC - frázová slovesa - audio nahrávky

 

Dobrý den, mám jen takovou prosbu. Před x lety byla na české sekci rádia BBC k dispozici ke stažení frázová slovesa. Jednalo se o velice zajímavý pořad ve formě podcastu, kde se v 300 dílech procvičovala frázová slovesa v jednoduchých konverzacích. Každý díl seriálu měl cca 3min délky v audio formátu a příslušný přepis rozhovorů v PDF/DOC. Bohužel jsem si tehdy postahoval pouze první 100 audio nahrávek a dnes by se mi moc hodilo mít pro své studenty všech 300. Rád bych tedy prostřednictvím tohoto fóra poprosil kohokoliv, kdo byl prozřetelnější a tento program si na svůj disk stáhnul celý, jestli by mě nemohl kontaktovat na můj mail: jan.dusek.tutor@seznam.cz či tel: 605255582. Pokud bude někdo tak laskav a tento kurz mi poskytne ke stažení, samozřejmě se mu odměním lahví dobrého červeného. Předem moc děkuji, Jan Dušek

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.