Help for English

Velikonoce-kvíz

 

Dobrý den, níže posílám odkaz a prosím o pomoc s kvízem, který musíme mít na 100% a vůbec si nevím rady. Předem moc děkuji všem, kteří pomohou.

https://www.liveworksheets.com/…r_ft168717la

Co se vám stane, pokud test nebudete mít na 100%? (omlouvám se za dotaz, ale to, že ho musíte mít na 100% mě zaujalo..)
S čím si tam nevíte rady? Přečtěte a přeložte si ten článek, pak doplňte nadpisy z toho výběru k odstavcům a odpovězte na otázky… Pokud byste měl(a) ještě nějaké další dotazy, tak se ptejte…

(opravdu ráda pomůžu, jen se mi nechce vám to celé nadiktovat, určitě zvládnete to nějak částečně vypracovat?.......)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 3 lety

(opravdu ráda pomůžu, jen se mi nechce vám to celé nadiktovat, určitě zvládnete to nějak částečně vypracovat?.......)

U kvízu se mi po 30 minutách podařilo udělat pouze první 4 úkoly, což je A-Modern easter in UK B-what it means C-chocolate eggs D-A matter of taste. Po další půlhodině se mi nepodařilo udělat ani jeden úkol z druhé části kvízu. Byl bych moc rád, kdyby jste mi pomohla :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 3 lety

Co se vám stane, pokud test nebudete mít na 100%? (omlouvám se za dotaz, ale to, že ho musíte mít na 100% mě zaujalo..)
S čím si tam nevíte rady? Přečtěte a přeložte si ten článek, pak doplňte nadpisy z toho výběru k odstavcům a odpovězte na otázky… Pokud byste měl(a) ještě nějaké další dotazy, tak se ptejte…

Je to v zadání: pošlete mi screen vyplněného kvízu na 100%

Ty nadpisy máte správně. Problém ale bude s tou druhou částí. Myslela jsem si, že jakákoli odpověď, která bude správně, bude akceptovatelná, ale bohužel není. Na všechy jsem tak nějak přirozeně odpověděla tak, aby to odpovídalo textu, a ani jednu mi to neuznalo za správnou. A to v nich téměř jistě nebyly žádné gramatické ani faktické chyby......

(omlouvám se, přišlo mi, že by to mělo být celkem bezproblémové­....... ale není mi jasné z jakého důvodu mi to ty odpovědi neuznalo… Neříkala vám k tomu paní učitelka nebo profesorka ještě něco dalšího?.....)

Podobná cvičení se prostě nedají dělat. Uživatelka “zutaute”, která toto vytvořila, tam dala prostě jen jednu možnou odpověď, přitom jich může být celá řada…

Třeba otázka 5: How many large eggs…

V textu píšou 6–10 large eggs

Ona chce odpověď six to ten

Pokud napíšete 6–10 nebo 6 to 10 nebo from 6 to 10 nebo from six to ten, tak to prostě neuzná jako správnou odpověď.

Taková cvičení jsou akorát frustrující, protože víte jasně, co je správná odpověď, ale nevíte, v jakém formátu to drahá dáma, která to vytvořila, chce…

Na číslo 2 to chce: four days

Na číslo 3 to chce: confectionery

Zbytek asi vzdávám..... Možná jestli večer budu mít čas, ještě na to mrknu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 3 lety

Podobná cvičení se prostě nedají dělat. Uživatelka “zutaute”, která toto vytvořila, tam dala prostě jen jednu možnou odpověď, přitom jich může být celá řada…

Třeba otázka 5: How many large eggs…

V textu píšou 6–10 large eggs

Ona chce odpověď six to ten

Pokud napíšete 6–10 nebo 6 to 10 nebo from 6 to 10 nebo from six to ten, tak to prostě neuzná jako správnou odpověď.

Taková cvičení jsou akorát frustrující, protože víte jasně, co je správná odpověď, ale nevíte, v jakém formátu to drahá dáma, která to vytvořila, chce…

Děkuji všem, jste úžasní, já jsem právě taky zkoušel různé možnosti, nejspíš učitelce napíšu, že jsem zkoušel různé možnosti, ale přišel jsem pouze na tyto a pošlu jí mé návrhy snad to nějak pochopí. Ještě jednou všem moc děkuji <3.

Každopádně mám do kvízu zapsat toto? Dávají ty odpovědi smysl?
1, 3 months
2, four days
3, many of the customs
4, confectionery
5, six to ten
6, European Union law means

K té jedničce bych dala spíš 2 měsíce
K té trojce bych dala spíš něco jako “They both celebrate life and rebirth”
Ta šestka by šla bez toho “means”, popřípadě by šlo napsat “the British are demanding chocolate of better quality”

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 3 lety

K té jedničce bych dala spíš 2 měsíce
K té trojce bych dala spíš něco jako “They both celebrate life and rebirth”
Ta šestka by šla bez toho “means”, popřípadě by šlo napsat “the British are demanding chocolate of better quality”

Děkuji moc, později napíšu, jak to dopadlo :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.