Help for English

Doplňte vhodné slovo

 

Doplnit v hodné slovo, ale u této věty mě nic nenapadá…
I am keen on jogging since it keeps me .....
Uchvátilo mě běhání, od doby co mě to drží…
Peter prefers martial arts. I am the complete
Petr dává přednost bojovým uměním. Já jsem úplný, kompletní…

I am keen on jogging since it keeps me FIT.
Peter prefers martial arts. I am the complete OPPOSITE.

Snad takto:)

Ty wole! :oops: nejlepší na tom je že mě to fakt nenapadne, hlavně když v jednom cvičení před tím je slovní zásoba – být plnohodnotným opakem to be the complete opposite :-D

A co mi dává běhání – udržuje mě FIT!!!

Taky občas nad něčím přemýšlím a říkám si, jaký to je problém a ono to je přitom jasný jak facka. Stane se, z toho se nestřílí :-)

co zde?
Jogging is really good for.....

Mám tam doplněno condition. a učitel mi napsal: Jak překládáme toto slovo do češtiny?

He started only a year ago but he has won several races. He takes it very …easy – a je to špatně měl jsemnamysli že to bere velmi lehce nebo spíš quickly – rychle? Nebo něco jiného?

In summer I go running to the stadium but in winter I exercise indoors or I go to the …skiing – zase chyba

Učitel asi myslel..Jogging is really good for HEALTH.

„Condition“ znamená taky „kondice“ či „tělesný stav“, ale nevím jestli se to pužívá i v tomto kontextu. Ať se k tomu vyjádří zkušenější:)

He started only a year ago but he has won several races. He takes it very SERIOUSLY.

Tam jde o to, že to bere vážně.(Jde to odhadnout podle kontrastu – Začal teprve před rokem a už vyhrál několik závodů. Bere to opravdu vážně).

TAKE/REGARD sth VERY SERIUOSLY – brát něco vážně

No prostě není nad čestinu! Ale hlavně že venku neprší kočky a psi :-D ještě se to používá? It's raining cats and dogs. Prší jako z konve :-D

In summer I go running to the stadium but in winter I exercise indoors or I go to the …skiing – zase chyba.

Tam máte nadbytečné „TO THE“.

Jako máte „go running“, tak musíte mít i jen „go skiing“.

Nebo řekněte:

In summer I go running to the stadium but in winter I exercise indoors or I go to the mountains where I ski.

nebo:

In summer I go running to the stadium but in winter I exercise indoors or I go to the mountains to ski.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.