Help for English

First Certificate in English

 

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem funguje bodování u FCE zkoušky u “part 4” (jedná se o reformulaci vět za použití nabízeného slova) v rámci části Reading and Use of English? Dočetl jsem se, že je za správnou odpověď možné získat 2b. Pokud bych ale neměl odpověď přesnou, je možné získat alespoň 1b, anebo je to “buďto vše, anebo nic”?

Druhý dotaz bych měl ohledně části Writing. Když píšu např. esej, mám vynechávat za každým odstavcem řádek, anebo stačí odsadit první řádek (respektive co byste spíš doporučili)?

Děkuji Vám!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikolaskastovec vložený před 2 lety

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem funguje bodování u FCE zkoušky u “part 4” (jedná se o reformulaci vět za použití nabízeného slova) v rámci části Reading and Use of English? Dočetl jsem se, že je za správnou odpověď možné získat 2b. Pokud bych ale neměl odpověď přesnou, je možné získat alespoň 1b, anebo je to “buďto vše, anebo nic”?

Druhý dotaz bych měl ohledně části Writing. Když píšu např. esej, mám vynechávat za každým odstavcem řádek, anebo stačí odsadit první řádek (respektive co byste spíš doporučili)?

Děkuji Vám!

Lze získat alespoň 1 bod. Ohledně writing nevím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikolaskastovec vložený před 2 lety

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem funguje bodování u FCE zkoušky u “part 4” (jedná se o reformulaci vět za použití nabízeného slova) v rámci části Reading and Use of English? Dočetl jsem se, že je za správnou odpověď možné získat 2b. Pokud bych ale neměl odpověď přesnou, je možné získat alespoň 1b, anebo je to “buďto vše, anebo nic”?

Druhý dotaz bych měl ohledně části Writing. Když píšu např. esej, mám vynechávat za každým odstavcem řádek, anebo stačí odsadit první řádek (respektive co byste spíš doporučili)?

Děkuji Vám!

Use of English – Part 4 je každá odpověď je rozdělena na dvě půlky – za každou z nich můžete dostat 1 bod, pokud je správně.

Writing je celkem jedno, jakým způsobem odstavec odsadíte, pokud bude jasné, že je to odsazení odstavce.
Předpokládám, že mluvíte o computer-based zkoušce.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.