Help for English

USA

 

Dobrý den.
Vím, že moje otázka s angličtinou souvisí jen okrajově, přesto se snad najde někdo, kdo mi odpoví.
Za nějaký čás se chystám na školení do USA a měl/mohl by se mnou jet i můj kolega z práce, který však angličtinu téměř vůbec neovládá.
Nevíte někdo, zda při vyřizování víza musí uchazeč projít nějakým pohovorem v angličtině s úředníkem, který vízum vydává? Jsou třeba pro získání víza nějaké jazykové schopnosti? Děkuji

No to by tak ještě scházelo, aby uchazeči o vízum procházeli sítem podle jazykových schopností !!!
Spíš by tato cesta mohla Vašemu kolegovi posloužit jako motivace ke studiu angličtiny. Po pravdě řečeno si nedovedu představit, co bude na takovém školení dělat. :idea: :oops:

No, nevím jak v Americe, ale třeba v Austrálii se při dávání pracovního povolení na jazykové schopnosti hledí. Ovšem, je to trochu něco jiného než běžné vízum.

Pracovní povolení – to je samozřejmě něco jiného. To má logiku. Ale návštěva příbuzných by se mohla „poněkud“ oddálit, než by se uchazeč naučil anglicky na požadované úrovni. :o

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.