Help for English

Profil uživatele: Pepuša

Statistické informace

Datum registrace: 2008-01-08 15:48:35
Poslední aktivita: 2008-07-12 21:32:34
Počet článků: 0
Počet příspěvků: 15
Počet vyhodnocených testů: 89
Počet přečtených článků: 01. Jak dlouho se učíte anglicky? – profesionální začátečník jsem „for ages“, intenzivně se angličtině věnuji 2 roky.

2. Způsob výuky – škola, samouk… – převážně samouk, ale díky svému zaměstnavateli mám za sebou dva intenzivní kursy angličtiny, kdy každý trval přibližně tři měsíce.

3. Stupeň pokročilosti – s kritikou sobě vlastní se právě nacházím na rozcestí pre-intermediate a intermediate.

4. Nejoblíbenější slovíčko – chambermaid – nejnovější favorit :-)

5. Nejneoblíbenější slovíčko – entrepreneurial – strašně dlouho jsem se ho učila a stejně dlouho mi bude trvat, než se ho zbavím…zabírá místo:-)

6. Nejneoblíbenější gramatika – zapomínám na členy :-(. Buď nedám žádný…, v lepším případě ten špatný:-)… s ostatním se postupně vyrovnávám :-)

7. Čeho se nejvíc bojíte? – bojím se toho, že se budu bát :-) …..jsem hrozná trémistka :-(

8. Co používáte k výuce? – Internet (hlavně HFE), učebnice „Oxford“, všechno co je po ruce a nejlepší je skákat z jednoho na druhé…. organizace není mé hobby :-)

9. Kolik času denně výuce věnujete? – kolik rodina dovolí, takže rozhodně méně, než bych si přála:-(. Jsem momentálně na jednou ze zmíněných kursů, takže pět hodin denně ve škole je jistých (povinných), a snažím se získat alespoň dvě hodiny v pozdních večerních hodinách.