*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Mini HFE Day in Prague

Vydáno dne 22.08.2012

VŠECHNA MÍSTA JSOU JIŽ OBSAZENA. Zmeškali jste semináře na jarním Englishbooks Day v Berouně? Brzy plánujeme v Praze opakování některých z nich.

Mini HFE Day in Prague

Všechna místa již obsazená

Letos na jaře se v Berouně konal již druhý ročník akce Englishbooks Day aneb Setkání fanoušků Help for English. Věříme, že v tradici EB Day budeme pokračovat a na jaře 2013 si budete moci nanečisto vyzkoušet zkoušky City and Guilds, zúčastnit se některého z mnoha seminářů, nebo navštívit kamennou prodejnu obchodu s učebnicemi EnglishBooks.

Pro ty z vás, kteří se letos na jaře nemohli zúčastnit, jsme připravili ve spolupráci s Agenturou Motivace malé opakování některých seminářů. V názvu je tedy slůvko MINI a akce bude opravdu jen velmi komorní. Pozveme vás na dva ze čtyř seminářů a na návštěvu stánku s knihami a učebnicemi, který připravil obchod EnglishBooks.

sobota 22. září 2012

10:00 – 13:30

Praha 1, Agentura Motivace


Semináře

Budete se moci zúčastnit seminářů, které povedou autoři článků z těchto stránek. Všechny semináře proběhly již na jaře v Berouně. Tentokrát budou však delší. Každý o délce 90 minut.
Pozn.: Všechny semináře jsou zdarma

(Proč) je správná anglická výslovnost důležitá?10:00 – 11:30**
seminář je již bohužel plně obsazen (15 osob)

Správná výslovnost bývá často studenty i učiteli zanedbávána, a to již od úplného začátku studia. V tomto semináři se dozvíte, proč je správná výslovnost důležitá, na co si dát především pozor a jakým způsobem se výslovnost učit.

Přednášející: Mgr. Marek Vít, Helpforenglish.cz
Cílová skupina: začátečníci, mírně pokročilí
Jazyk semináře: čeština

Ze zápisků učitele věčného začátečníka 10:00 – 11:30
seminář je již bohužel plně obsazen (15 osob)

Máte pocit, že jste věční začátečníci a nevíte, jak se dostat z tohoto začarovaného kruhu ven? Pojďte si s ostatními věčnými začátečníky porovnat své znalosti. Možná zjistíte, že už se mezi ně řadit nemusíte, nebo naopak zjistíte, kde zapracovat. Seminář vás interaktivní formou provede častými chybami, které v angličtině dělají ze začátku snad všichni studenti.

Přednášející: Roman Svozílek, Helpforenglish.cz
Cílová skupina: věční začátečníci
Jazyk semináře: čeština / angličtina

Angličtina pro samouky? 12:00 – 13:30
seminář je již bohužel plně obsazen (15 osob)

Je možné se učit cizí jazyk bez vedení škol, jazykových kurzů či soukromých lektorů? Jak se efektivně učit prostřednictvím samostudia? Praktické rady pro všechny, kteří by rádi vzali do rukou kontrolu nad svým postupem v učení se anglickému jazyku a zaznamenávali znatelné pokroky. TTT

Přednášející: Mgr. Marek Vít, Helpforenglish.cz
Cílová skupina: začátečníci, mírně pokročilí
Jazyk semináře: čeština

Holiday English 12:00 – 13:30
seminář je již bohužel plně obsazen (15 osob)

Bojíte se na dovolené mluvit anglicky? Možná máte strach, že se dostanete do neočekávaných situací a nebudete vědět, jak reagovat. Pojďte se s námi podívat na letiště, do restaurace či hotelu, a zjistíte, že se nemáte čeho bát.

Přednášející: Roman Svozílek, Helpforenglish.cz
Cílová skupina: začátečníci, mírně pokročilí
Jazyk semináře: čeština / angličtina

Termíny seminářů jsou tedy ve stejný čas vždy dva. Budete si muset vybrat, který je pro vás zajímavější:

10:00 – 11:30 12:00 – 13:30
(Proč) je správná anglická výslovnost důležitá? Angličtina pro samouky?
Ze zápisků učitele věčného začátečníka Holiday English
  

Stánek EnglishBooks

Během celé akce budete moci navštívit prodejní stánek obchodu EnglishBooks. Tento obchod se již řadu let specializuje na prodej anglické literatury a v jejich kamenné prodejně v Berouně i na jejich stránkách najdete opravdu nepřeberné množství různých materiálů, které zaujmou nejednoho angličtináře.

Pokud jste již na nějaké akci EnglishBooks byli, tak víte, že paní Dagmar Červená, majitelka EB, která je pro angličtinu velice zapálená, dovede vždy skvěle poradit, a taky vždy přinese velice zajímavé knihy či učebnice, o kterých studenti mnohdy ani neví, a občas se i špatně shání (hlavně k nahlédnutí).

 

Místo konání

Celá akce bude probíhat v prostorách Agentury Motivace, Těšnov 5, Praha 1. Po vstupu do malé pasáže najdete vpravo recepci, kde nahlásíte své jméno. Místo konání je v pátém patře.

kliknutím na náhled otevřete podrobnou mapu

Agentura MOTIVACE byla založena v roce 1999 jako specialista na vzdělávání dospělých. Kromě různých kurzů osobnostního rozvoje se především zaměřuje na výuku angličtiny pro starší 40 let.

 

Jak se přihlásit

Jelikož chceme předejít tomu, aby se někteří zájemci přihlásili a pak na akci jednoduše nedorazili, jsme nuceni požadovat zaplacení vratné zálohy 200,– Kč. Ta Vám bude na místě vrácena, a pokud se nedostavíte, bude částka využita k pokrytí nákladů akce.

VŠECHNA MÍSTA JIŽ OBSAZENA

Zálohu prosím zaplaťte převodem / složenkou na účet 35–6479960237/0100 (Komerční Banka). Do poznámky napište HFE a pak své jméno.

Po zaplacení zálohy pošlete jednoduchý email na adresu roman_svozilek@seznam.cz.

Do emailu napište své jméno a dva semináře, o které máte zájem. Jeden v čase 10:00–11:30 a druhý v čase 12:00–13:30.

Vzhledem k velikosti akce je počet přihlášek omezen.
Přihlaste se tedy co nejdříve.

FIRST COME, FIRST SERVED TTT

  

Hlavní partneři:

 


Články ze stejné rubriky:

Roman Svozílek je soukromý učitel angličtiny s dvacetiletou praxí. Zaměřuje se především na firemní výuku v Praze. Na těchto webových stránkách spolupracuje od roku 2008.

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Mini HFE Day in Prague 18 5734 Od Raduna6 poslední příspěvek
před 5 lety

Přihlášení


Menu


Partneři stránek

Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevouCopyright 2005–2017 Vitware s.r.o.
ISSN 1803–8298