Help for English

Hláskování v English Me

ALL LEVELS Vydáno dne 06.02.2015

V English Me si můžete nově procvičovat i anglické hláskování.Hláskování v English Me

Jedním z oblíbených prvků našeho již ‘historického’ programu LANGUAGE LAB bylo anglické hláskování. Když jsme tento program přestali distribuovat, umožnili jsme našim uživatelům stáhnout si samotný tento prvek v podobě prográmku Spell It Out Loud. V našich nových programech ale možnost trénování ‘spellingu’ chyběla. To jsme nyní alespoň částečně napravili novou funkcí naší aplikace English Me.

Jak to funguje?

Počítač nejprve náhodně vybírá anglická písmena a ta nahlas vyslovuje (používá britskou či americkou výslovnost, dle preference nastavené uživatelem). Vy máte za úkol vybrat z nabídky to písmeno, které slyšíte. Počítač nejprve nabízí volbu ze dvou možností, což je možná směšně jednoduché, ale postupně, pokud odpovídáte správně, možnosti přidává. Za chvilku se tak vyhoupnete na volbu z dvanácti možností! Navíc je nastaven časový limit pro volbu, takže se musíte naučit reagovat opravdu rychle.

Počítač si samozřejmě pamatuje, která písmenka jste odpověděli správně, ta postupně ze zkoušení vyřazuje, a ta, se kterými máte problém, opakuje častěji. Podobně tomu je např. při zkoušení slovíček apod.

Procvičovat anglickou abecedu si takto můžete kdykoliv a kdekoliv. Skvěle funguje i na mobilních telefonech (ať používáte iPhone či Android či Windows Phone) i tabletech.

Výbornou pomůckou může být i pro učitele – prvek hláskování je funkční i na interaktivních tabulích. Děti toto hláskování jako hra jistě zaujme.

Kde hláskování naleznete?

Tuto novou funkci naleznete v menu na horní liště v záložce Obecné.

Podobným způsobem si brzy budou moci začátečníci procvičovat i základní čísla.

Připomínám, že uživatelé, kteří English Me ještě neznají, si mohou celou aplikaci na týden vyzkoušet zdarma. Naleznete ji na www.englishme.cz.

Doufáme, že se Vám nový prvek líbí a že Vám pomůže upevnit si znalost anglické abecedy a hláskování.Online angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

STARTER

Hláskovaný diktát - známé zkratky 1

Hláskovaný diktát, ve kterém budete mít za úkol správně napsat dvanáct známých zkratek

STARTER

Hláskovaný diktát - známé zkratky 2

Hláskovaný diktát, ve kterém budete mít za úkol správně napsat dvanáct známých zkratek

STARTER

Hláskovaný diktát - američtí spisovatelé

Hláskovaný diktát, ve kterém budete mít za úkol správně napsat pět příjmení amerických spisovatelů.
Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář