Help for English

Novinka: 'Pokračovat můžete zde'

ALL LEVELS Vydáno dne 04.12.2017

Přepracovali jsme na našem webu systém doporučených článků.Novinka: ‘Pokračovat můžete zde’

Možná jste si v poslední době všimli různých drobných změn ve vzhledu stránek Help for English. Jednalo se např. o úpravu levého menu, změnu barevných proužků označujících úroveň apod. Další méně i více zásadní úpravy se budou objevovat i dále.

Co bychom Vám ale chtěli dnes představit, je nová či spíše vylepšená funkce doporučování dalších materiálů po přečtení článku. Doposud jste měli na konci článku k dispozici “Články ze stejné rubriky”, kde se objevovaly ne vždy relevantní odkazy. Tuto funkci jsme nyní zcela změnili a systém by Vám vždy měl doporučit tři další články či testy, cvičení apod., které se týkají právě přečteného článku.

Najdete je pod nadpisem ‘Pokračovat můžete zde’. Každý doporučený článek je označen úrovní, pro kterou je určen, a obsahuje i popisek.

Další drobnější změnou je, že jsme přidali do hlavičky článku informaci o úrovni, pro kterou je určen. Tento údaj byl doposud dostupný pouze na výpisu článků. Pokud si ale uživatel článek otevřel např. z vyhledávače nebo z doporučených článků apod., informace o úrovni k dispozici nebyla.

Věříme, že nové funkce Vám usnadní procházení našeho webu a zkvalitní čas, který u nás denně trávíte.Pokračovat můžete zde:

ELEMENTARY

Juno: What can happen to you in 9 months

Znáte oskarový film Juno? Zde je článek z časopisu Gate.
INTERMEDIATE

MINECRAFT: Building the world with 'digital Lego'

Článek z časopisu Bridge o fenomenální počítačové hře / videohře MINECRAFT.
INTERMEDIATE

Eggs and Tricks, but No Whips

Přečtěte si krátké velikonoční příběhy dvou rodilých mluvčích.
Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář