Help for English

Tři letní měsíce v naší aplikaci zdarma

ALL LEVELS Vydáno dne 28.06.2021

K ročnímu předplatnému aplikace English Me! nyní nabízíme tři měsíce navíc zdarma. Akce končí 8. července 2021.Letní angličtina s English Me!

Nyní tři měsíce navíc zdarma!

Letní prázdniny jsou již téměř tu a s nimi čas, kdy jde učení mnohdy stranou, a nás více zajímají odpočinkové aktivity, výlety či cestování. Kdo by v horkých dnech chtěl sedět nad knihami nebo u počítače a učil se, řeknete si možná.

Naše výuková aplikace English Me! je ale ideálním výukovým společníkem i na prázdniny. Jedná se o online aplikaci, která funguje nejen na počítačích a laptopech, ale i na tabletech a chytrých mobilních telefonech. Můžete si tak téměř kdekoliv a kdykoliv procvičovat anglická slovíčka, zdokonalovat se v gramatice, číst si články o nejrůznějších jazykových jevech apod.

Máte obavu, že se přes léto skutečně nebudete učit tak intenzivně a neradi byste investovali do něčeho, co potom využijete málo? Tak právě pro vás je tady naše letní akce:

Pokud si aktivujete roční předplatné do 8. července 2021, místo dvanácti měsíců získáte přístup na patnáct měsíců!

Bonusové letní předplatné platí také na půlroční objednávky. Dáme vám přístup na sedm měsíců.

Navíc i pro vás platí naše věrnostní akce, kdy získáte zpět 30 % z ceny na váš další nákup.

Dnes tedy zaplatíte 1490,– za roční přístup. My k tomu přihodíme navíc tři měsíce a ještě bonus 447,– na vaši příští objednávku.

Více informací o aplikaci naleznete na www.englishme.cz. Tam si také při vytvoření uživatelského účtu můžete celou aplikaci na 7 dní vyzkoušet úplně zdarma.

Pozn.: Co vše naše aplikaci umí, se dočtete také v článku Aplikace English Me! (podrobný popis).

Inzerované měsíce navíc se přičtou při aktivace předplatného, které musí proběhnout do 8. července 2021.

U jednotlivých objednávek je to v moment přijetí platby na náš účet, v případě hromadných objednávek předplacených kódů je to v moment uplatnění tohoto kódu na vašem účtu.

Máte už aktivní předplatné? I tak můžete naši letní akci využít. Nové předplatné včetně tří měsíců zdarma se jednoduše přičte k vašemu stávajícímu předplatnému.

Připomínáme, že nabízíme také zajímavé množstevní slevy při nákupu více licencí, a to už od dvou předplatných. Pokud si zakoupíte 2 licence (pro sebe a třeba pro kamaráda, manželku, maminku či syna), zaplatíte celkem 1840 Kč – to je 920 Kč za jednu roční licenci. Při nákupu s letním bonusem to pak dělá 61 Kč za měsíc.

Předplatné můžete koupit také někomu jako dárek. Pro uplatnění letní akce však musí dojít k aktivaci vždy nejpozději 8. července 2021.
Online angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

English Me je nyní plné fotografií!

Ilustrace byly ve slovníku v English Me nahrazeny FOTOGRAFIEMI!

ALL LEVELS

Výuková aplikace English Me!

Dovolte nám představit vám naši novou výukovou aplikaci.

ALL LEVELS

Výuková aplikace English Me! v novém

Naše výuková aplikace English Me! má nyní nový vzhled. Jaké jsme pro vás připravili novinky?

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář