Help for English

Put these words in order

 

1.never You happen may what know.
2.always TV every night watches sport on Peter
3.know foreigners don´t sometimes the much very foods about national Czech.
4.stops backs up before he always his files working he on his computer.
5.usually Croatia Vera on to holidays goes
Vera goes usually to Croatia on holidays.

Poslední větu jsem ted napsal – je dobře? Další mám určitě špatně tak radši neuvádím :oops:

1 – You never know what may happen.

K větě č. 1 – You never what may happen know. Lze taky? nebo to je moje chyba?

to je nesmysl, špatný slovosled :)

č.2 – Peter always watches sport on TV every night. :idea:

Jj… to by mělo být správně akorát nechápu, proč je tam dvakrát že to dělá pořád .. jakože tam je i always i every night … asi jakože se dívá každej večer a pokaždé to je sport co sleduje a nic jiného…

No nechápu toho trochu víc :-D musím se to naučit vypracovat a odevzdat do školy, na zápočet – nezvládám nestíhám nechápu :-D rekonstruuji byt a nezvládám to všechno najednou :-(

2 – Sometimes foreigners don’t know very much about the czech national foods
Ale nejsem si jistý .. mělo by to být něco jako „Někdy cizinci toho moc neví o českých národních jídlech“

4 – He always backs up his files before he stops working on his computer. „Vždy zálohuje svoje soubory než přestane pracovat na svém počítači.“

To sometimes by nešlo dát na konec uplně za celý?

To nevím, nejsem žádný expert. Ale osobně se mi to „líbí“ víc na začátku. Ale opravdu se můžu plést.

Děkuji za pomoc :-D jdu louskat další věci.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.