Help for English

Hodnocení jazykové úrovně - DIALANG

 

Ahoj všichni, chtěla jsem se Vás zeptat na názor na program DIALANG. Je to volně stažitelný prográmek vyvinutý s podporou Evropské unie k hodnocení jazykové úrovně (stupnice standardní CEFR)v pěti různých aspektech jazyka. Kromě angličtiny vás může vyzkoušet i z dalších 13 jazyků.
Zakopla jsem o něj náhodou a že byl volně ke stažení, vyzkoušela jsem. Zdá se mi ale moc vlídný,ohodnotil mě ve třech případech na C1 – advanced a ve dvou na B2 upper-int. a řekl mi, že se zbytečně podhodnocuju :-) . Taky bych ráda získala nějaký certifikát a váhám který, tak bych ráda věděla, jestli tohle hodnocení má nějakou váhu.

neviem neviem, ale mne po ideni na stranku http://www.dialang.org/…sh/index.htm hlasi avast nejaky malware…

Mně taky zablokoval přístup. Může se na to někdo z odborníků kouknout, ať nemáme zbytečně problém? Díky.

Tak to je zváštní, nerada bych tu šířila nějakou infekci, :oops: byť jen elektronickou. já s tím problém nemám, kontrolovala jsem to v práci, kde mám Eset NOD 32 antivir i doma, kde mám AVGčko.
Nevaruje vás to třeba před každým spustitelným souborem (*.exe)?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.