Help for English

Listening: Telephone conversations #3

Komentáře k článku: Listening: Telephone conversations 3

 

easy :-D

to meno bolo strasne rychlo… ale inak super

100% lehké :-D

Jménu jsem rozumněla Barkuwski:D ale jinak jsem měla všechno dobře…Díky moc za tyhle testy:o)

To je sranda.Já jsem taky udělala jen jednu chybu ve jméně…taky jsem napsala brlkowski :-D

teda taková hloupá chyba :-( nevšimla sem si toho shop a napsala sem celé flowershop! :-)

v tom jméně stejně pořád slyším B-L-R… a ne B-O-R… :?

Re:

Stejná chyba :-(

Pěkné

S každým dalším testem se utvrzuji ve skvělosti této stránky. S angličtinou začínám a tohle mi přijde vhod. Doporučím dalším začátečníkům ve svém okolí, moc to pomůže. :)

V rozhovoru jsem nerozuměl jen drobnostem, třeba to své jméno příliš rychle speluje. Při druhém poslechu je to ale už podstatně lepší.

no když si to pustíte pětkrát tak to je v pohodě :-)

Re: to je teda rychlost

skor by som povedal ze to je az prilis zrozumitelne

myslym si to iste nestiham

Re:

Jsem na tom úplně stejně… žádné „ou“ tam neslyším, spíš je tam něco jak „el“ nebo „ei“ a to si myslím, že na tom nejsem se spellingem špatně. Nevím no.

Každý chváli stránku, testíky a dôslednosť a všetko :-D Tak už sa nezdržím a pridám asi originálne čudnú pochvalu :-)) Neviem, kto vám to nahráva, ale ten chlap neuveriteľne pekne rozpráva :-D Viem si ho predstaviť v robote od call centier, cez rádio až po profi rozprávača detských rozprávok na dobrú noc :-)) Ale nahovoriť texty na hfe je asi to naj :-D hneď tá anglina ide ľahšie do ucha :-))

years old and xxxxx married

co se má dát sem? jako já vim že je vdaná ale nevim co tam chybí
díky :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.