Help for English

Zajímavý způsob výuky

 

Dlouho jsem hledal procvičovaní jednoduché angličtiny zábavnou formou a nakonec jsem objevil zajímavý způsob…

Nainsatloval jsem si ICQ a potom spustil hru icq pool- 24 hod/ denně je možné během pár vteřin se připojit k nějakému hráči a hrát pool a u tohoto chatovat, dobré je využít předpřipravených buttonů -
Hi,Hello,Good luck,Well done,Lucky,Watch it,Sorry about that,Good game,Thanks,lol,brb a g2g…

Nasledují otázky typu :Where are you from ?,How old is you ?
atd…

Můžu to jenom doporučit -těžko lze vymslet zabávnější formu procvičování, zvlášť když narazíte na „native english speaker“

Nj, akorát tam je dost nanic ta cenzura, mnoho slov tam nejde napsat a to nemyslím jenom sprostá slova. Nejde tam třeba ani Hitler jen tak pro zajímavost.

Já osobně jsem hrál asi rok online hru (MMORPG) jménem Ragnarok Online, dá se to hrát zcela zdarma na free serverech a když si člověk najde nějaký server, kde se mluví anglicky, tak to může být taky fajn. Člověk tam má vlastní postavu a ta chodí, dělá různé věci a hlavně umí mluvit, či šeptat (písemnou formou)…

Ano je to hrozné, nejde tam psát ani nevinné „damn it“, ani jiné ekvivalenty českého „sakra“ nebo „do prčic“ apod, dejme tomu,ale proč to nebere slovo „gymnazium“ to nechápu…:-)
co ,nebo kdo je Ragnarok ?- někde jsem to už slyšel…

Ragnarok je snad nějaký mýtický bůh, já mám ale na mysli hru a ta je hezky popsaná třeba tu http://www.czechro.net/?…

Ve zkratce MMORPG jsou hry, kde má každý svojí postavičku, která umí různé věci – mluvit, bojovat, nebo třeba i léčit, krást apod. Každá ta postava má svojí úroveň a získáváním zkušenostních bojů (boj, úkoly) může postoupit na vyšší úroveň a tak být o něco lepší, silnější, shánět si bojovou i i jinou výbavu… Tvůrci MMORPG se snaží hlavně o to, aby se to hrálo co nejvíc společně, takže je možné chodit v partě, být členem guildy, obchodovat, povídat si… Hra je něco jako simulace života, akorát neni ani tak reálný, jako fantasy. Ve hře jsou lidi slavní i neslavní, chudý i bohatý, je tam ekonomika, gouildovní války kde se bojuje o hrad…

Já to hrál ale jenom na výše odkazovaném českém, solidním serveru, pokud budeš chtít hrát někde kde se mluví anglicky, tak to chce hlavně najít nějaký slušný server, kde nejsou boti, podvody apod a jsou tam dobrý GM (Game Master).

Mimochodem celá ta hra je ve stylu Manga a má takovou dost roztomilou grafiku. Třeba ta moje ikonka je překleslená postava za kterou jsem hrál. :)

Nedávno jsem objevil maximálně efektivní způsob, jak se v krátké době naučit anličtinu.
viz
http://www.trickshot.cz/…mpescape.wmv

(file 600 Kb)

Rád bych věděl jakou mám výslovnost.Neumím to sám posoudit, všechno se učím podle tohoto webu,– nikdy jsem žádný kurs nenavštívil…
Tady se snažím o nejlepší možnou výslovnost, já mám ten dojem, že už je to dobré, ale nechci se nějak chválit…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.