Help for English

Test: prefixes (předpony) #2

Komentáře k článku: Test: prefixes (předpony) 2

 

dobrej test, akorat kdyby se to muselo doplnovat z fleku (bez moznosti), tak je to celkem tezky, takhle se da ridit jenom ‚citem‘ :)

Jak tak koukám, tento test se do osobních statistik také nezapočítává..??

správné odpovědi: 8
špatné odpovědi: 2
úspěšnost: 80 %

****

průměrná úspěšnost otatních uživatelů v tomto testu: 68%

double-click

Tak koukám, že nejsem jediný, kdo na to vyběhnutí slovníku narazil. Ono ani nemusí jít o úmyslné podvádění, ale třeba někdo okamžitě ví správnou odpověď, tak tu předponu prostě hledá rychle…
Už jsem o tom (včetně návrhu řešení) psal panu Hudíkovi, tak uvidíme :-).

huraaa

100%..neverím vlastným očiam :shock: :-D :-D :-D

tjjj

:-) no skvělýý, 90%, předpokládám, že toto druhé cvičení navazuje na druhý článek, možná ne, nečetla jsem ho, a proto mám radost :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

tjjj

:-) no skvělýý, 90%, předpokládám, že toto druhé cvičení navazuje na druhý článek, možná ne, nečetla jsem ho, a proto mám radost :-)

Re: tjjj

Ne, článek o předponách je jen jeden a budou k němu dohromady tři testy.
Více článků je o příponách – seriál o čtyřech dílech. K němu budou testy až po ukončení.

I tentokrát jsem testík zvládl, i když jsem měl dost starostí s předponou u „accurate“ – změnil jsem ji na poslední chvíli.

Re: Re: tjjj

jo, jasný noo, tedka zrovinka jsem se na to koukala, že jsem se sekla…:D no ale i tak…všechny ty články a testy jsou skvělý!

100 % oh láááá 8-) :-D

Re: Re:

no ja by som navrhol mat button na postrannej liste stranok(napr. pred menu), aby si kazdy mohol enablovat, alebo disablovat (dobre som pouzil prefixes? :-) ) ten slovnik

První test na 100 % :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.