Help for English

BUSINESS ENGLISH - Course Map

Komentáře k článku: BUSINESS ENGLISH - Course Map

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 15 lety

Re: Site map nebo Sitmap?

fyi-->
souboj Sitemap:Sitmap dosahuje na Google skóre
551.000.000 : 155.000 :)

Re: Re: Site map nebo Sitmap?

google:
„site map“ 772 000 000
„sitemap“ 562 000 000

Já si říkal, kde jsi vzal to SITMAP, a ona s tím začala Lioness :-)
Ale jsem si jist, že myslela SITEMAP :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: Re: Site map nebo Sitmap?

google:
„site map“ 772 000 000
„sitemap“ 562 000 000

Já si říkal, kde jsi vzal to SITMAP, a ona s tím začala Lioness :-)
Ale jsem si jist, že myslela SITEMAP :-)

Re: Re: Re: Site map nebo Sitmap?

Chtěl jsem to editovat, nešlo. Původně jsem myslel, že to bude viset hned pod příspěvkem od Lioness. Měl jsem tam dát: To Lioness :)

– Adminovi ke smazání tyhlety hovory

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: Re: Site map nebo Sitmap?

google:
„site map“ 772 000 000
„sitemap“ 562 000 000

Já si říkal, kde jsi vzal to SITMAP, a ona s tím začala Lioness :-)
Ale jsem si jist, že myslela SITEMAP :-)

Re: Re: Re: Site map nebo Sitmap?

Ahá, omlouvám se moc! Lioness i všem! To Sitmap tam vůbec nemělo bejt…

To Roman:

Vy neznate Cimrmana :-)? To byl upraveny Posel z Liptakova, spravne je to: „Sirotek je nase mama. A pod to nekdo pripsal. Sirotkova je nas tata.“ Kdybych umela anglictinu jako znam Cimrmana to by bylo 8-) .
Desne se tesim na lekci o e-mailech, ty pisi porad, ale nastesti ne rodilym mluvcim. A na telefonovani, pri tom me take vzdy vypadne mozek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

To Roman:

Vy neznate Cimrmana :-)? To byl upraveny Posel z Liptakova, spravne je to: „Sirotek je nase mama. A pod to nekdo pripsal. Sirotkova je nas tata.“ Kdybych umela anglictinu jako znam Cimrmana to by bylo 8-) .
Desne se tesim na lekci o e-mailech, ty pisi porad, ale nastesti ne rodilym mluvcim. A na telefonovani, pri tom me take vzdy vypadne mozek.

Re: To Roman:

Jo aha, Cimrmana mám rád, ale rozhodně neznám vše… :-)

Telefonování a emaily – to je klasika :-)
No pokusím se tomu věnovat co nejvíce, proto je v mapě zmíněno, že půjde o první z více lekcí. Ale kolik bude dohromady lekcí k telefonování a emailům, to zatím ještě přesně nevím…
Teď se zatím řeší jen pracovní pohovor (po mailu a telefonu). Až bude Michael pracovat, tak zase bude řešit něco jiného :-)
A taky musím vymyslet, jak udělat co nejefktivnější testy právě k těmto tématům :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: To Roman:

Jo aha, Cimrmana mám rád, ale rozhodně neznám vše… :-)

Telefonování a emaily – to je klasika :-)
No pokusím se tomu věnovat co nejvíce, proto je v mapě zmíněno, že půjde o první z více lekcí. Ale kolik bude dohromady lekcí k telefonování a emailům, to zatím ještě přesně nevím…
Teď se zatím řeší jen pracovní pohovor (po mailu a telefonu). Až bude Michael pracovat, tak zase bude řešit něco jiného :-)
A taky musím vymyslet, jak udělat co nejefktivnější testy právě k těmto tématům :-)

Re: Re: To Roman:

A co danove priznani, budeme vyplnovat danove priznani v anglictine? Musim se pripravit, az budu mit to knihkupectvi v Anglii, abych nedopadla jako hlavni hrdina z Black Books v prvnim dile.:-) Ne, ze bych na tom byla v cestine lepe, kazdy brezen si na to vzpomenu. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: To Roman:

A co danove priznani, budeme vyplnovat danove priznani v anglictine? Musim se pripravit, az budu mit to knihkupectvi v Anglii, abych nedopadla jako hlavni hrdina z Black Books v prvnim dile.:-) Ne, ze bych na tom byla v cestine lepe, kazdy brezen si na to vzpomenu. :-)

Re: Re: Re: To Roman:

Tak daňové přiznání vyplňovat nebudem… Michael je zamestnanec, takže nebude potřeba a já v tom plavu i v češtině :-)
Stejně jako v Black Books :-)

Já vím, že je to dost troufalé přání, ale za zeptání nic nedám.

Nedala by se vytvořit ještě podobná stránka, která by obsahovala výčet všech hesel v jednotlivých lekcích probíraných (samozřejmě jen tam, kde se vysvětluje význam slovní zásoby).

Nedávno jsem totiž hledal jaké sloveso se pojí se slovíčkem experience, jestli GET nebo GAIN a hodně by mi tehdy pomohlo, kdybych si na takovou tuto stránku najel a pomocí CTRL+F si nechal vyhledat slovíčko EXPERIENCE a poté bych si příslušnou informaci ve článku vyhledal.
Nemuselo by to být dělané ani formou odkazů, ale stačil by prostý výčet – jen abych věděl ve které lekci mám pak slovíčko vyhledat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Já vím, že je to dost troufalé přání, ale za zeptání nic nedám.

Nedala by se vytvořit ještě podobná stránka, která by obsahovala výčet všech hesel v jednotlivých lekcích probíraných (samozřejmě jen tam, kde se vysvětluje význam slovní zásoby).

Nedávno jsem totiž hledal jaké sloveso se pojí se slovíčkem experience, jestli GET nebo GAIN a hodně by mi tehdy pomohlo, kdybych si na takovou tuto stránku najel a pomocí CTRL+F si nechal vyhledat slovíčko EXPERIENCE a poté bych si příslušnou informaci ve článku vyhledal.
Nemuselo by to být dělané ani formou odkazů, ale stačil by prostý výčet – jen abych věděl ve které lekci mám pak slovíčko vyhledat.

Re:

Hm, zajímavý nápad, ale nevím…jednalo by se jen o WORD ANALYSES a nevím ani kam to dát, navíc by to bylo velice nesourodé…IMHO…pou­važuju :-)

O.k. – byl to jenom námět. Nevím jestli by to bylo možné, ale pokud se klikne v levém menu na BUSinESS ENGLISH, tak se otevře nabídka všech „článků“ k tomuto tématu vydaných a nahoře je odkaz na „COURSE MAP“, takže pokud by se jednalo o to umístění, tak ideální by to možná bylo právě pod tento odkaz jako „?? WORD ANALYSES MAP ??“
Ale je na tobě, jestli by ses do toho chtěl (měl čas) pustit a považoval-li bys to za užitečné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

O.k. – byl to jenom námět. Nevím jestli by to bylo možné, ale pokud se klikne v levém menu na BUSinESS ENGLISH, tak se otevře nabídka všech „článků“ k tomuto tématu vydaných a nahoře je odkaz na „COURSE MAP“, takže pokud by se jednalo o to umístění, tak ideální by to možná bylo právě pod tento odkaz jako „?? WORD ANALYSES MAP ??“
Ale je na tobě, jestli by ses do toho chtěl (měl čas) pustit a považoval-li bys to za užitečné.

Re:

No jo, ale když pominu, že by to bylo časově docela náročné tak některá slova a vazby jsou rozebrána daleko více než jiná, někdy mám jen překlad a příklad použití, protože není moc co rozebírat, jindy je toho k rozebrání hodně…
Ale nápad je to zajímavý, uvidíme, co si o tom budou myslet ostatní :-)

Fact or Fiction???

Ja mám len jeden dotaz…ten Michael to je skutočná alebo len vymyslená postava? lebo zo začiatku som mal pocit ako keby Michael bol skutočný a myslel som, že on bude písať tieto články :D tak ja už teraz neviem. Existuje Michael Skoda?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 15 lety

Fact or Fiction???

Ja mám len jeden dotaz…ten Michael to je skutočná alebo len vymyslená postava? lebo zo začiatku som mal pocit ako keby Michael bol skutočný a myslel som, že on bude písať tieto články :D tak ja už teraz neviem. Existuje Michael Skoda?

Re: Fact or Fiction???

Michael Skoda /majkl skouda/ je vymyšlená postava. Toto jméno dostal úmyslně, aby se dalo psát stejně v angličtině i češtině (pomineme-li háček nad S). :-)

Všechny články píšu já, tedy i ten první, jakýsi Michaelův deník. Je psán v první osobě, tedy ‚Michaelem‘. Přijde mi to osobnější… Situace, do kterých se dostává a dostane jsou však běžné situace, do kterých se může dostat kdokoli právě v business prostředí. :-)

Rád se však o něm bavím, jako by existoval, například teď píše Michael svůj životopis pro třetí lekci, a má trochu skluz :-)

poslech

Krasny den,chci se zeptat, zda nechcete pridat nejake pohovory v anglictine jako poslech??
By the way georgeous web!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marketa vložený před 15 lety

poslech

Krasny den,chci se zeptat, zda nechcete pridat nejake pohovory v anglictine jako poslech??
By the way georgeous web!!

Re: poslech

Pohovor v angličtině určitě bude, ale obávám se, že poslech zatím nikoli. Nemám ho dost dobře jak a s kým nahrát :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.