Help for English

BUSINESS 02: Job Advert (test B)

Komentáře k článku: BUSINESS 02: Job Advert (test B)

 

45 %

krása :-D ten včera byl trošku lehčí 8-) ale na to že sem si ten článek přečetl jen jednou to jde :-)

To je po ránu zase překlepů. Celkem dva z nepozornosti :D Dále: Nevěděl jsem, že extensive je derivation od extend. Job terms místo job term, a prohodil jsem, lnelogicky application a CV :) a commissions mám v množném čísle :--)

Tak po ranu docela prijemne probuzeni, 95% :) Ale to extensive byl opravdu chytak, prsknul jsem tam EXTENDED. Kazdopadne diky za skvelou ranni rozcvicku :)

Skvělý. 100 %. Ale dalo mi to práci. Teším se už na 3.lekci.
Skvělá práce. Jako pracovník zahraničního obchodu to plně využiji:)

mohlo by eventuelne byt joint manufacturing company? :?8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

mohlo by eventuelne byt joint manufacturing company? :?8-)

Re:

No jo, to by šlo :-) Ale pak by nám chybělo join :-)

Re:

Tak to jsem dopadl. Když si tu tak čtu tvoje chyby, tak vidím, že jsou velmi podobné a já jsem tomu dal ještě korunu, když jsem dal VACATIONS v množném čísle. Přitom, když jsem to vyplňoval, tak jsem z toho měl takový dobrý pocit, jak je to jednoduché, ale když se to pak rozsvítilo červeně … škoda mluvit … na závěr dnešního dne je 60% velké zklamání. Každopádně díky za test.

Re:

No, alespoň nová zkušenost do WORD FORMATION, že slovíčko EXTENDED také existuje, ale znamená „rozšířený, prodloužený“, nikoliv „rozsáhlý, obrovský“ – EXTENSIVE.

55%… :oops:

:? nnoo to už bylo o poznání horší…opět jsem zjistila, kolik jsem toho zapomněla…65%
ale líbí se mi, že testíky jsou různých druhů :-)

No teeeda, 70%, ale docela fuška :shock:

55% musim se jit uklidnit

a pustit si nejakej doplnovaci song ze sekce zabava – I'am looking farward to finding back my inner calm very much now.

Jenom jsem se chtěl zeptat, co je to ten příspěvek na vzdělání? A proč se odesílá společně s CV? Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CyberHolub vložený před 11 lety

Jenom jsem se chtěl zeptat, co je to ten příspěvek na vzdělání? A proč se odesílá společně s CV? Děkuji za odpověď.

Koukám, že se nám tu po přechodu na nový systém přehodily řádky a slovíčka, takže některé části nedávají smysl (ono je tam toho víc).

Díky moc za upozornění, test jsem opravil.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.