Help for English

BUSINESS 03: CV (word quiz A)

Komentáře k článku: BUSINESS 03: CV (word quiz A)

 

dotaz k druhé větě..šlo by The problem led to firing of the manager?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

dotaz k druhé větě..šlo by The problem led to firing of the manager?

Re:

…led to the firing of…

Moc se mi líbí, jak ve správných odpovědích rozebíráte spoustu dalších užitečných věcí, které se ve větách vyskytují. Díky za perfektní práci.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

…led to the firing of…

Re: Re:

thx :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od moja vložený před 15 lety

Moc se mi líbí, jak ve správných odpovědích rozebíráte spoustu dalších užitečných věcí, které se ve větách vyskytují. Díky za perfektní práci.

Re:

Plne souhlasim s mojou, to pripomenuti a rozebrani dalsich jevu v ramci jedne odpovedi je skvele. Diky moc za paradni cviceni.

Re: bod 6

Určitě šlo, ale spíše už bez NEVER. It turned out Jack had not issued one.

zdůvodnění správnosti

Proč nemůže být po vyhodnoceni u všech odpovědí zdůvodnění správnosti či špatnosti?Když jsem s odpovědí nerozhodná, mám radost, když jí „trefím“ správně a mám víc bodů, ale když dám špatnou, alespoň se víc dozvím. Nešlo by ukazovat zdůvodnění u všech odpovědí po vyhodnocení najednou?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od budilovak vložený před 14 lety

zdůvodnění správnosti

Proč nemůže být po vyhodnoceni u všech odpovědí zdůvodnění správnosti či špatnosti?Když jsem s odpovědí nerozhodná, mám radost, když jí „trefím“ správně a mám víc bodů, ale když dám špatnou, alespoň se víc dozvím. Nešlo by ukazovat zdůvodnění u všech odpovědí po vyhodnocení najednou?

Re: zdůvodnění správnosti

Bohužel náš editor toto zatím neumožňuje.

zatracený čtvrtek

já to s tím until a by nechápu :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mithila vložený před 13 lety

zatracený čtvrtek

já to s tím until a by nechápu :oops:

Re: zatracený čtvrtek

Máme na to samostatný článek: h4e.cz/2009041905

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.