Help for English

Irregular Verbs: Section 1.2.5

Komentáře k článku: Irregular Verbs: Section 1.2.5

 

Je pravda, že už je to nějaký pátek, co jsem se nepravidelná slovesa učil nazpamět a zdá se, že mi některé tvary už začínají vypadávat. Tak třeba „FORSOOK“ mi zní hodně „unfamiliar“. Docela se těším na nějakej testík a byl bych rád kdyby byl alespoň jeden i trošku náročnější s těmi méně používanými slovíčky – abych se trochu zapotil :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Je pravda, že už je to nějaký pátek, co jsem se nepravidelná slovesa učil nazpamět a zdá se, že mi některé tvary už začínají vypadávat. Tak třeba „FORSOOK“ mi zní hodně „unfamiliar“. Docela se těším na nějakej testík a byl bych rád kdyby byl alespoň jeden i trošku náročnější s těmi méně používanými slovíčky – abych se trochu zapotil :-)

Re:

Jasně. To je v plánu :-) Ale až bude seriál u konce a to bude ještě dlouho trvat…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Jasně. To je v plánu :-) Ale až bude seriál u konce a to bude ještě dlouho trvat…

Re: Re:

No trouble. Don't sweat it. I'll wait :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.