Help for English

SpellingCity

Komentáře k článku: SpellingCity

 

Teda všechna čest

je úžasné, co Vy všechno dokážete vyhrabat z různých zdrojů, tenhle vypadá báječně a já ho určitě využiji. Všimla jsem si Vašich rad ve fóru, ale tohle je lepší, odkazy na stránky – byla jsem dost líná ty příšerné řádky opisovat. Tady si kliknu a mám to, veledůležitý počin, doufám, že budete pokračovat, díky za to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Teda všechna čest

je úžasné, co Vy všechno dokážete vyhrabat z různých zdrojů, tenhle vypadá báječně a já ho určitě využiji. Všimla jsem si Vašich rad ve fóru, ale tohle je lepší, odkazy na stránky – byla jsem dost líná ty příšerné řádky opisovat. Tady si kliknu a mám to, veledůležitý počin, doufám, že budete pokračovat, díky za to.

Re: Teda všechna čest

Děkuji :), určitě mám ještě nějaké články připravené a s Vaše reakce mě motivuje najít více zajímavých odkazů:). A jak to myslíte, že opisujete ty příšerné řádky? Stačí je označit myší a zkopírovat do řádku, kam zadáváte adresu. Konkrétně tedy označíte myší odkaz, kliknete pravým tlačítkem, tam je možnost kopie, kliknete, kam to chcete vložit, opět pravé tlačítko a vložit. Jsou na to i zkratky – kopírovat = CTRL+C, vložit CTRL+V.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Edita Stiborová vložený před 15 lety

Re: Teda všechna čest

Děkuji :), určitě mám ještě nějaké články připravené a s Vaše reakce mě motivuje najít více zajímavých odkazů:). A jak to myslíte, že opisujete ty příšerné řádky? Stačí je označit myší a zkopírovat do řádku, kam zadáváte adresu. Konkrétně tedy označíte myší odkaz, kliknete pravým tlačítkem, tam je možnost kopie, kliknete, kam to chcete vložit, opět pravé tlačítko a vložit. Jsou na to i zkratky – kopírovat = CTRL+C, vložit CTRL+V.

Re: Re: Teda všechna čest

Jinak taky se mi SpellingCity líbí. Využívám ho, když se učím nová slovíčka z nějakých článků, ať si to lépe zafixuji. Jen je škoda, že více odbornější to nebere…

Díky, hned jsem to vyzkoušela a moc dobře jsem se bavila.

Děkuji autorce za zajímavý tip.

Jé, skvělá stránka. Taky děkuji za tip!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.