Help for English

Irregular Verbs: Section 2.1.6

Komentáře k článku: Irregular Verbs: Section 2.1.6

 

ty jo, ono je „Bless“ nepravidelne :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

ty jo, ono je „Bless“ nepravidelne :oops:

Re:

Jeje a spoil taky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re:

Jeje a spoil taky.

Re: Re:

Ale mohou být i pravidelná. Nepravidelná jsou vetšinou BrE :-)

No to jsem asi blázen, ale k Vašim indiciím mne napadlo jen slovo speed, a jsem teda napnutá, co v té lekci ještě bude. Asi něco pro pokročilejší, tak sem s tím. Ráda se poučím. Tohle rovnání se mi moc líbí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

No to jsem asi blázen, ale k Vašim indiciím mne napadlo jen slovo speed, a jsem teda napnutá, co v té lekci ještě bude. Asi něco pro pokročilejší, tak sem s tím. Ráda se poučím. Tohle rovnání se mi moc líbí.

Re:

Máte pravdu, už jich tam moc nezbývá :-)
Ale určitě je jedno ještě daleko, daleko důležitější, než speed :-)

A hned v zápětí bude lekce skoro stejná, opět uprostřed nepravidelných tvarů bude -E-, ale v infinitivu nebude -EE-, ale -EA- :-)

Ještě Vás budu ale chvíli napínat, musím trochu popostrčit business :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Máte pravdu, už jich tam moc nezbývá :-)
Ale určitě je jedno ještě daleko, daleko důležitější, než speed :-)

A hned v zápětí bude lekce skoro stejná, opět uprostřed nepravidelných tvarů bude -E-, ale v infinitivu nebude -EE-, ale -EA- :-)

Ještě Vás budu ale chvíli napínat, musím trochu popostrčit business :-)

Re: Re:

Teda, teď jste mne napnul a já jdu pátrat, určitě to slůvko znám, nevadí, že budete napínat, aspoň mám inspirai. Ale toslovíčko… běda, jak na n nepřijdu!:)

No teda, ať pátrám, jak pátrám, to nejdůležitější slovíčko mi asi uniká, zatím jsem narazila, doufám, na bleeed, breed, feed.Ale že by?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

No teda, ať pátrám, jak pátrám, to nejdůležitější slovíčko mi asi uniká, zatím jsem narazila, doufám, na bleeed, breed, feed.Ale že by?

Re:

Myslel jsem FEED :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Myslel jsem FEED :-)

Re: Re:

:) jo to je fakt důležité. Je mezi mými na LL, ale nenapadlo mne, že by mohlo být vzorem, tohle právě na Vašich výkladech obdivuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re:

:) jo to je fakt důležité. Je mezi mými na LL, ale nenapadlo mne, že by mohlo být vzorem, tohle právě na Vašich výkladech obdivuji.

Re: Re: Re:

Ono není ‚vzorem‘ – je prostě v této kategorii jedno z nejdůležitějších

Já vím, ale Vy to dokážete dát do tak fajn souvislostí, že se to pak dobe pamatuje, ale stejně jsem „zběhla“ nedočkavostí, protože jsem zatím u sekce 1.2.10 a zatím mě morduje můj prográmek Languabe Lab a nedá pokoj, dokud si to nezapamatuju. je to mrška, ale já se nedám. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.