Help for English

English Vocabulary in Use (Elementary)

Komentáře k článku: English Vocabulary in Use (Elementary)

 

english vocabulary in use

no ja som si tento tyzden pozical z kniznice postarsi titul(1996 – ma trosilinku iny design) na level „upper-indermediate and advanced“ a musim povedat, ze som velmi spokojny. Viem, ze tato 13 rokov stara kniha ma zrejme zopar nedostatkov, no musim povedat, ze uz teraz mi dala toho relativne dost.
Cim? Hned na zaciatku je prvych 7 lekcii zameranych na tipy&triky, ako sa ucit slovicka, ktore su fakt dost napomocne.

Su tu lekcie zamerane na stavbu slov(sufix, prefix, vysvetlene latinske korene), idiomy, kolokacie, formal&informal language, rozdiely medzi anglictinami, phrasals,… proste z kazdeho rozku trosku.

Tiez si vsak dovolim skritizovat slabe zameranie na precvicenie slovnej zasoby, ale ja to zvacsa riesim tak, ze ked sa mi nejke slovicko paci, tak proste sa na neho zameram, pogooglim pokusim sa pouzit a tym padom si nasimulujem tie cvicenia sam.

Najviac ma vsak tesi, ked citam nejaku knizku a potom natrafim na nejake slovicko, ktore som sa prave naucil a ovladam ho (vdaka napr. tejto knizke). Tento pocit je proste na nezaplatenie :-)

Test Your Vocabulary in Use

Máte někdo (nebo jste viděli) navazující knihu Test Your Vocabulary in Use, o které je v recenzi zmínka?
Je dobrá? Můžete ji doporučit?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rominska vložený před 15 lety

Test Your Vocabulary in Use

Máte někdo (nebo jste viděli) navazující knihu Test Your Vocabulary in Use, o které je v recenzi zmínka?
Je dobrá? Můžete ji doporučit?

Re: Test Your Vocabulary in Use

Znám a mohu doporučit.
Kniha má stejnou strukturu, avšak pouze stranu s cvičeními.
Technicky vzato dostanete v této knize ke každé lekci extra stranu s cvičeními :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.