Help for English

PET Practice Tests Plus 2

Komentáře k článku: PET Practice Tests Plus 2

 

Perfektně napsaná recenze. V prosinci se chystám na KET, tak učebnice z této řady bude dobrým pomocníkem na přípravu.Díky

Co znamená ta 2 v názvu? Je to jen nějaká novější edice?

Já měl z této edice obě knihy (starou i novou verzi) pro FCE. Nemohu než doporučit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka.K vložený před 15 lety

Co znamená ta 2 v názvu? Je to jen nějaká novější edice?

Re:

Novější, ale podobná jedničce. Jednička je ale myslím bez CD-ROMu. Jsou tam poslechová CD, ale už ne testy na CD, myslím.
Pokud chcete vyzkoušet více testů, než je ve dvojce, sáhněte i po jedničce :-)

Dobry den.Musia sa tie testy robit vsetky postupne podla urovni alebo si mozem vybrat rovno napr. FCE? A kde sa daju robit taketo testy.Dakujem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrej vložený před 15 lety

Dobry den.Musia sa tie testy robit vsetky postupne podla urovni alebo si mozem vybrat rovno napr. FCE? A kde sa daju robit taketo testy.Dakujem.

Re:

Můžete si pochopitelně zvolit test, který bude odpovídat Vašim znalostem. Někdo je skládá postupně, protože má strach jít na test těžší. Naopak někdo si rovnou troufne na nejtěžší :-)

Nejvíce informací získáte asi na British Council.

Prosím o pomoc nevíte někdo o přípravném kurzu na zkoušku PET ve Zlíně??? Chtěla bych ji dělat v prosinci a bohužel tam kde jsem se ptala, tam to bylo pro nezájem zrušeno, nebo je plno. je možno se na tyto zkoušky připravit sama? Angličtinu jsem se učila 8let, pak 2 roky v anglii, teď ji používám v zaměstnání, zkoušela jsem v Anglii FCE, ale dost jsem na to kašlala, tudíž jsem to neudělala :-( ještě poprosím, když se připravím sama, kde mám podat přihlášku ke zkouškám??? Děkuji všem moc moc moc za jakoukoliv pomoc!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eliska1404 vložený před 15 lety

Prosím o pomoc nevíte někdo o přípravném kurzu na zkoušku PET ve Zlíně??? Chtěla bych ji dělat v prosinci a bohužel tam kde jsem se ptala, tam to bylo pro nezájem zrušeno, nebo je plno. je možno se na tyto zkoušky připravit sama? Angličtinu jsem se učila 8let, pak 2 roky v anglii, teď ji používám v zaměstnání, zkoušela jsem v Anglii FCE, ale dost jsem na to kašlala, tudíž jsem to neudělala :-( ještě poprosím, když se připravím sama, kde mám podat přihlášku ke zkouškám??? Děkuji všem moc moc moc za jakoukoliv pomoc!!!

Re:

Na zkoušku se určitě teoreticky můžete zvládnout připravit sama, ale těžko se radí, pokud neznám vaše znalosti. Nejlepší je udělat si pár PET testů, ať se se zkouškou ‚zžijete‘ a zjistíte, jak na tom jste.
Writing a speaking vám asi nikdo nepřekontroluje, ale alespoň reading a listening.
Přihlásit se pak můžete na British Council, kde získáte také bližší informace k místům konání a termínům.

Na englishbooks.cz je na ni teď vánoční sleva, je pouze za 296,– to se hodí :-D

Dobrý den, chci se zeptat jakou knihu, knihy..zvolit pro přípravu na zkoušku pet? budu se připravovat individuálně pod vedením AJ-lektora…děkuji za odpověď Katka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od meffis vložený před 12 lety

Dobrý den, chci se zeptat jakou knihu, knihy..zvolit pro přípravu na zkoušku pet? budu se připravovat individuálně pod vedením AJ-lektora…děkuji za odpověď Katka

Re:

Jak to myslíte? Třeba tuto…

Ale pokud budete mít lektora, určitě vám poradí nejlépe on. Zná vaše silné a slabé stránky

Zdravím Vás, nepodařilo se mi otevřít seznam slovní zásoby ke zkoužce PET a na stránkách Cambridge English ji nemohu najít. Děkuji za radu a přeji hezký den

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 11 lety

Zdravím Vás, nepodařilo se mi otevřít seznam slovní zásoby ke zkoužce PET a na stránkách Cambridge English ji nemohu najít. Děkuji za radu a přeji hezký den

Ahoj všem,našla jsem už i trojku,ale autor je jiný,je trojka lepší nebo v čem je jina,nevíte prosím někdo?díky moc ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.