Help for English

Irregular Verbs: TEST (upper-inter. #1)

Komentáře k článku: Irregular Verbs: TEST (upper-inter. 1)

 

Tak u tohohle už jsem se fakt zapotil :-) A přetím, než jsem to odeslal jsem ve 100 procent rozhodně nevěřil. Ale stalo se :-)
Nejvíc mi dalo zabrat SAW, SEW, SOW, protože jsem si nebyl jistý jestli jsou všechny podle stejného „vzoru“. Díky Romane za ty články, je vidět, že to k něčemu (alespoň pro mě) bylo :-). BTW: Bude i advanced?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

Tak u tohohle už jsem se fakt zapotil :-) A přetím, než jsem to odeslal jsem ve 100 procent rozhodně nevěřil. Ale stalo se :-)
Nejvíc mi dalo zabrat SAW, SEW, SOW, protože jsem si nebyl jistý jestli jsou všechny podle stejného „vzoru“. Díky Romane za ty články, je vidět, že to k něčemu (alespoň pro mě) bylo :-). BTW: Bude i advanced?

Re:

Jsem rád, že se líbí a gratulace k výsledku :-)

ADVANCED ale neplánuju. Moc mě nenapadá, co tam dát.
Udělal jsem si tabulku toho, co chci testovat podle úrovní, a ještě bude časem určitě upper, ale nějak mi na advanced už nic nezbylo.

Teď se ale budu se zase ‚vracet‘ k elementary a pre-inter, takže na další upper si budeš muset počkat :-)

Ono je někdy těžké ‚rozhodnout‘, která slovíčka jsou ještě inter a která už upper, ale naštěstí se tady ve filtru berou úrovně +/- 1 :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.