Help for English

BUSINESS ENGLISH - Course Map

Komentáře k článku: BUSINESS ENGLISH - Course Map

 

Pracovni smlouva

Nicmene budeme probirat pracovni smlouvu ? Predpokladam, ze ji Michal musi podepsat az sezene praci. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Pracovni smlouva

Nicmene budeme probirat pracovni smlouvu ? Predpokladam, ze ji Michal musi podepsat az sezene praci. :-)

Re: Pracovni smlouva

Uvidíme, ale obávám se, že by to už nebyla úroveň intermediate :-)
Ale Michael bude určitě pracovat normálně na plný úvazek :-)

UNIT 09 INTERVIEW

prosim kedy asi budu k dipsozici dalsie casti ? napr Interview-obzvlast ked je vela ludi bez jobu :-/
Inak dakujem za lekcie Vy aj ucite v dakej jazykovke?

UNIT 09 INTERVIEW

prosim kedy asi budu k dipsozici dalsie casti ? napr Interview-obzvlast ked je vela ludi bez jobu :-/
Inak dakujem za lekcie Vy aj ucite v dakej jazykovke?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jbendik vložený před 14 lety

UNIT 09 INTERVIEW

prosim kedy asi budu k dipsozici dalsie casti ? napr Interview-obzvlast ked je vela ludi bez jobu :-/
Inak dakujem za lekcie Vy aj ucite v dakej jazykovke?

Re: UNIT 09 INTERVIEW

Právě sedím nad článkem ‚Jak psát anglický email‘.
Bohužel dělám i jiné články, takže se tomu nevěnuji tak intenzivně, jak by bylo asi potřeba.
Email je pátá lekce a pohovor až devátá, takže to bohužel brzy nebude. Každý lekce je totiž obsáhlá a budou zde ještě navíc další články do sekce Business EXTRA.

V jazykovce jsem učil, když jsem začínal. Nyní již mnoho let pracuji sám na sebe :-)

Dobrý den,
budete sem dávat i něco z ekonomického a finančího úseku?Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radka vložený před 14 lety

Dobrý den,
budete sem dávat i něco z ekonomického a finančího úseku?Děkuji

Re:

Zatím to není v plánu.

To be continue???

Dobrý den,
počítá se ještě s pokračováním tohoto oddílu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Peter Piper vložený před 13 lety

To be continue???

Dobrý den,
počítá se ještě s pokračováním tohoto oddílu?

Re: To be continue???

Ano, už jsme zase začali (tento měsíc, po delší pauze)

Už jsem na HFE nějaký pátek a až teď jsem otevřela tenhle kurz (ostuda ;-) ), paráda. Jen škoda, že jste nepokročili až k hotelům, zrovna by se mi to teď šiklo :-) :-/. M

ex works

zápasím s BE pořád :-), nevíte prosím, co u poplatků za dopravu (při převozu zboží ze země do země) znamená ex works? Ale už se zdokonaluju :-). Děkuju moc za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 13 lety

ex works

zápasím s BE pořád :-), nevíte prosím, co u poplatků za dopravu (při převozu zboží ze země do země) znamená ex works? Ale už se zdokonaluju :-). Děkuju moc za odpověď

Re: ex works

To je jedna ze značek INCOTERMS. Více zde:

en.wikipedia.or­g/wiki/Ex_Wor­ks

cs.wikipedia.or­g/wiki/Incoter­ms

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: ex works

To je jedna ze značek INCOTERMS. Více zde:

en.wikipedia.or­g/wiki/Ex_Wor­ks

cs.wikipedia.or­g/wiki/Incoter­ms

Re: Re: ex works

Děkuju, moc jste mi pomohli, i když s dodavatelem si budu ještě muset vážně promluvit :-)

:-D

Docela dobré ale kdyby tady byli i rozebrání ekonomie (grafy; Evropské a světové obchodní společnosti; obchodní firmy, struktura, pracovní pozice; SWOT analýza; produkt z pohledu marketingu :-D to by bylo něco pro mě :-D už začínám nenávidět moji školu OA :-(

dobrý den, všimla som si že dávno nebolo nič nové pridané do tejto časti. obzvlášť by ma zaujímal pohovor v AJ. dakujem

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.