Help for English

Irregular Verbs: FINAL TEST (elementary)

Komentáře k článku: Irregular Verbs: FINAL TEST (elementary)

 

To think je fakt pomsta. :) To mi nikdy nešlo, vždycky to napíšu blbě… :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nerevanin vložený před 14 lety

To think je fakt pomsta. :) To mi nikdy nešlo, vždycky to napíšu blbě… :)

Re:

Jo jo, to je klasika :-)

Tak si zadejte v našem vyhledávání slovíčko THOUGHT a najdete článek „THOUGHT / THOUGH / THROUGH …“
Tam je docela dost podobných slovíček, kde studenti často chybují. Je to vysvětleno trochu jinak, tak vás to buď ‚dorazí‘ anebo přestanete dělat podobné chyby :-)

jojo

taky v tom mám chybku jedinou, je to ostuda, ale už to nikdy nezapomenu :?

100%

Všechno dobře. Musím říct, že to je díky Language Lab. Tam jsem se Irregular Verbs naučil spolehlivě.

Re: No

To je klasická chyba, rozhodně doporučuji pročíst si pozorně celý náš seriál.
Na podobné chyby u jednotlivých sloves vždy upozorňuji :-)

Re:

I do not agree with you :-)

100% 8-) :-D :-D 8-)

Re:

No tak já to sice napsala dobře, ale zase prohodila se say:-(

anonim

tento test je dobre udelany
dal sem ho na 100% a ani sem nemusel moc premyslet… :-D :-D :-D

**Pochvala 1 *******************

Já nevycházím z údivu jak moc jsou tyhle stránky dobrý!!! Komplet vysvětlení po vyhodnocení testu, včetně upozornění na ostatní slova ve větě… DĚKUJIIII

finálový test úspěšně splněn :-) . jenže kdyby mi někdo řekl ty věty česky a já je měla celé napsat anglicky nebo naopak přeložit úplně správně do češtiny – to by bylo horší . takové cvičeníčka překladové tu asi nikde nejsou, že?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mithila vložený před 13 lety

finálový test úspěšně splněn :-) . jenže kdyby mi někdo řekl ty věty česky a já je měla celé napsat anglicky nebo naopak přeložit úplně správně do češtiny – to by bylo horší . takové cvičeníčka překladové tu asi nikde nejsou, že?

Re:

Nejsou, protože by se taková cvičení nedala opravit. Možností, jak přeložit větu, je velmi mnoho (nejen jedna nebo dvě), proto to nejde.

Relativne slusne, jedna chybka. Omylem jsem napsal thaught misto thought:-D A to i presto, ze to sloveso znam.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.