Help for English

Vyhodnocení soutěže o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o studijní pobyt v UK!

 

poděkování

Pročítám komentáře a jsem opravdu dojata. Všem s kterými se zde den co den už více jak dva roky setkávám děkuji za tak krásná slovíčka.
Angličtina a vše kolem ní je můj opravdu velký koníček a tady se setkávám se stejnými nadšenci, což mne nesmírně blaží. Ať už to jsou naši „Velcí učitelé“ Marek s Romanem, nebo Vy všichni, kdo píšete, přispíváte, ptáte se, reagujete. Je to pro mne paráda. Samozřejmě bych tuto výhru přála i Vám, kteří jste se zůčastnili (nepředstavitelný počet účastníků – 414), ale budu Vás určitě informovat o průběhu cesty.
V zahraničí jsem byla pouze jednou a to v Maďarsku na tři dny za manželem, který tam byl na služební cestě, ale to už je 25? let zpátky, pak jsem už nikdy nikde nebyla, takže tato výhra bude pro mne i první cesta do ciziny – a sama. Ve svých letech :shock:
Takže ještě jednou děkuji všem přejícím za gratulace, opravdu si to užívám :-D

Gratuluju moc a moc! Prala jsem si vyhrat, to opravdu ano, ale kdyz jste to vyhrala Vy, tak me to ani nemrzi a moc Vam to preju :)

Gratulace

Blahopřeji vítězce, krásně si výhru užijte. Byla to bezva soutěž, budu se těšit na další.

Gratuluji moc georgii! Nebudete mi to věřit, ale měl jsem tušení, že by Vám to tentokrát mohlo vyjít :) Moc Vám to přeji, zasloužíte si to! Šťastné a veselé Vánoce :-)

Děkuji autorům HFE za tuto soutěž, která mi alespoň trochu rozšířila obzory. Do Anglie se tedy budu muset podívat jindy a za své :-). Gratuluji vítězce a přeji všem pěkné prožití Vánoc a hodně úspěchů v novém roce.

Přeju to georgii o to víc, pokud nebyla tak dlouho v cizině. Jsem ráda, že je výhra ve správných rukou.

gratulace

tak na jednu stranu me mrzi, ze tim stastlivcem nejsem ja,ale po precteni vyherkyne jsem nadsena, ze to je prave Georgia :-D los byl tentokrat opravdu velmi spravedlivy. preji krasne zazitky a v lete se budu tesit na zazitky :o)

Též se přidávám s gratulací!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví :o)
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

poděkování

Pročítám komentáře a jsem opravdu dojata. Všem s kterými se zde den co den už více jak dva roky setkávám děkuji za tak krásná slovíčka.
Angličtina a vše kolem ní je můj opravdu velký koníček a tady se setkávám se stejnými nadšenci, což mne nesmírně blaží. Ať už to jsou naši „Velcí učitelé“ Marek s Romanem, nebo Vy všichni, kdo píšete, přispíváte, ptáte se, reagujete. Je to pro mne paráda. Samozřejmě bych tuto výhru přála i Vám, kteří jste se zůčastnili (nepředstavitelný počet účastníků – 414), ale budu Vás určitě informovat o průběhu cesty.
V zahraničí jsem byla pouze jednou a to v Maďarsku na tři dny za manželem, který tam byl na služební cestě, ale to už je 25? let zpátky, pak jsem už nikdy nikde nebyla, takže tato výhra bude pro mne i první cesta do ciziny – a sama. Ve svých letech :shock:
Takže ještě jednou děkuji všem přejícím za gratulace, opravdu si to užívám :-D

Re: poděkování

Fakt, máte užasné štěstí, popravdě, myslel jsem si, že se zúčastní více lidí než 414, ale i tak ze 414 vybrat jednoho je velký štěstí! Moc vám to přeju! Bez diskuzí je ta cena ve správných rukách! Samozřejmě, že vyhrát mohl jen jeden, je také od vás hezké, že by jste to přála i ostatním… Každopádně vám i ostatním návštěvníkům přeju hlavně hodně zdraví a síly do dalších let!

Gratuluji

I já se upřímně připojuji ke všem gratulantům. Pobyt v UK bude pro Vás nezapomenutelný. Již se těším až se nám svěříte se svými zážitky z pobytu. Já jsem byla 2 krát v jaz. škole v Bristolu a moc ráda na to vzpomínám.

Gratulace:)

Hrozně se mi líbí vaše komentáře, jsou upřímné a je vidět, že to vítězce přejete – to je neskutečně příjemný číst:-)
Já samozřejmě taky blahopřeji vítězce, moc si to tam užijte, výhru si zasloužíte a určitě to pro vás bude skvělý zážitek. -)
Lenka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

poděkování

Pročítám komentáře a jsem opravdu dojata. Všem s kterými se zde den co den už více jak dva roky setkávám děkuji za tak krásná slovíčka.
Angličtina a vše kolem ní je můj opravdu velký koníček a tady se setkávám se stejnými nadšenci, což mne nesmírně blaží. Ať už to jsou naši „Velcí učitelé“ Marek s Romanem, nebo Vy všichni, kdo píšete, přispíváte, ptáte se, reagujete. Je to pro mne paráda. Samozřejmě bych tuto výhru přála i Vám, kteří jste se zůčastnili (nepředstavitelný počet účastníků – 414), ale budu Vás určitě informovat o průběhu cesty.
V zahraničí jsem byla pouze jednou a to v Maďarsku na tři dny za manželem, který tam byl na služební cestě, ale to už je 25? let zpátky, pak jsem už nikdy nikde nebyla, takže tato výhra bude pro mne i první cesta do ciziny – a sama. Ve svých letech :shock:
Takže ještě jednou děkuji všem přejícím za gratulace, opravdu si to užívám :-D

Re: poděkování

Dobrý den,

upřímně moc gratuluji a jsem rád, že to vyhrál člověk jako Vy, po té co jsem si přečetl ve Vašem poděkování. Věřím, že si to skvěle užijete a podělíte se s námi o dojmy a zážitky. Jinak Vám rovněž přeji krásné svátky Vánoční plné lásky a pohody.

Gratulace

Gratuluji moc vítězce! Je to krásný a zasloužený dárek – i mě to moc potěšilo.

Georgio, moc vám gratuluju! Moc ráda čtu vaše komentáře, jsou milé a vy jste tak aktivní :) Užijte si to v Anglii a nezapomeňte napsat jaké to tam bylo.

Taky se připojuji ke gratulacím. Je to fantastické!
Věřím, že si to báječně užijete. Jana

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.