Help for English

Recipes: CARROT CAKE

Komentáře k článku: Recipes: CARROT CAKE

 

Mňaminy-mňam :) To vypadá výborně :) Jisto jistě udělám :)

Taky mňam

Mrkvové těsto znám, dělávala jsem takové mrkvové šátečky plněné marmeládou a bylo to výborné. Takže dort bude také fajn. Odpadne piplavé plnění :-D Zkusím. A teď si to jdu pročíst. :-D

No teda

takhle na noc dělat chutě :-)
Vypadá to úchvatně. A docela se mi to hodí. V neděli budeme slavit a tak se třeba blejsknu… akorát ty mrňavé mrkvičky asi nedám ;-)

Super recept, dělala jsem ho nedávno jako vzpomínku na Anglii.. :-D

bami

Mi ten článek doslova vyrazil dech (jakože se mi fakt líbí) Takže ho nejspíš i upeču :-) (ten dort, Jeníčka si nechám)

tj, nehorázně se mi sbíhají sliny :-)

obrazek vypada hezky, ale ja nekuchar kdyz slysim „mrkvovy kolac“, tak to si teda nedokazu chutove predstavit. a pict taky neumim, tak az to nekdo upecete, tak napiste pm a domluvime se jak to snist :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 14 lety

obrazek vypada hezky, ale ja nekuchar kdyz slysim „mrkvovy kolac“, tak to si teda nedokazu chutove predstavit. a pict taky neumim, tak az to nekdo upecete, tak napiste pm a domluvime se jak to snist :-D :-D

Re:

Hele, tak si ho udělej sám. Garantuju, že to je fakt jednoduché a že ti bude fakt chutnat :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

Hele, tak si ho udělej sám. Garantuju, že to je fakt jednoduché a že ti bude fakt chutnat :-)

Re: Re:

ja nevim, jestli je to bezpecny, abych se poustel do vareni, ale az treba nekdy bude lit jako z konve a nebude co delat, tak se do toho pustim :-) a nebo to dam uvarit babicce :-D

..

oo, pekny recept aj ked ta mrkva mi tam moc nevona, ale ja to vyskusam aj s nou, skusim to upiecct snad nevybuchnem

Romane298 a 22jakube, kluci nemějte strach, koláč je bezpečný a navíc fakt dobrý. 22jakub tu mrkev tam musíš dát, jinak by to nebyl carrot cake, ale ručím za to, že to není jako kdybys kousal do mrkve. Můžeš tam dát místo banánu kompot. ananas. Je to ještě šťavňatější.Hlí­dejte propečení špejlí a není co zkazit. Jestli bydlíte blízko Mariánek přijeďte ochutnat! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 14 lety

Romane298 a 22jakube, kluci nemějte strach, koláč je bezpečný a navíc fakt dobrý. 22jakub tu mrkev tam musíš dát, jinak by to nebyl carrot cake, ale ručím za to, že to není jako kdybys kousal do mrkve. Můžeš tam dát místo banánu kompot. ananas. Je to ještě šťavňatější.Hlí­dejte propečení špejlí a není co zkazit. Jestli bydlíte blízko Mariánek přijeďte ochutnat! :-D

Re:

ja mam prazdniny, vidim to tak, ze asi dojedu :-D :-D

původně jsem chtěla recept okomentovat hnedka, ale počkala jsem, až ochutnám výsledek :) dneska jsem ho dělala a je opravdu moc dobrý a pekla jsem ho ani ne hodinu (a stačilo to) :))
díky moc za recept
za chvíli jdu na další kousek :D

prosím vás soft light brown sugar. hnědý cukr vím co je, ale soft light?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

prosím vás soft light brown sugar. hnědý cukr vím co je, ale soft light?

Re:

jemný

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.