Help for English

Irregular Verbs: FINAL TEST (intermediate)

Komentáře k článku: Irregular Verbs: FINAL TEST (intermediate)

 

80% :)

Já vždycky spletu to lay a lie :( snad už si to zapamatuju. Děkuji za celý seriál těhle testů, moc se mi líbí ta slovíčka a vazby navíc. Doufám, že už nebudu říkat ´surfeis´. Mám to tak hrozně zažitý ze školy – stejně tak jako spoustu dalších slovíček. Od té doby, co chodím sem na stránky si k novým slovíčkům vyhledám i výslovnost a jak prospívám :) :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mollik vložený před 14 lety

80% :)

Já vždycky spletu to lay a lie :( snad už si to zapamatuju. Děkuji za celý seriál těhle testů, moc se mi líbí ta slovíčka a vazby navíc. Doufám, že už nebudu říkat ´surfeis´. Mám to tak hrozně zažitý ze školy – stejně tak jako spoustu dalších slovíček. Od té doby, co chodím sem na stránky si k novým slovíčkům vyhledám i výslovnost a jak prospívám :) :D

Re: 80% :)

LIE a LAY je naprostá ‚klasika‘ :-)
Jsme rádi, že se seriál líbí.
Ještě bude jeden poslední test (final upper) a seriál bude u konce. Myslím, že těch nepravidelných sloves už bylo dost :-)

aj ja si myslim pane Svozilku :D

Ach jo, v poslední otázce jsem napsal STROKE. I guess I am going to suffer one :-)

:oops: teda já to vedu…všechna slovesa na správném místě ale pár ve špatném tvaru…ale nespletla jsem lay a lie!! tedka už si ty chyby určo zamapatuju
btw, velmiii dobré poznámky v těch vysvětlivkách! pěkné :-)

Re: Re:

Podobně u druhé otázky je teoreticky klasický past continuous… chápu, že procvičujeme druhé a třetí tvary, ale v zadání je: „Vyberte nejvhodnější sloveso a doplňte do každé věty jeho správný tvar“ – správný tvar je minulý průběhový;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 14 lety

Re: Re:

Podobně u druhé otázky je teoreticky klasický past continuous… chápu, že procvičujeme druhé a třetí tvary, ale v zadání je: „Vyberte nejvhodnější sloveso a doplňte do každé věty jeho správný tvar“ – správný tvar je minulý průběhový;)

Re: Re: Re:

Taky je tam napsáno: doplňte JEDNO slovo.

Re: Re: Re: Re:

Tak to jsem přehlédl, mea culpa.
Když ono je to tam napsáno skoro neviditelným písmem spolu s
„Tabulku nepravidelných sloves ve formátu PDF a Word naleznete ZDE.“
- to se dá lehce přehlédnout :)

OMG :shock: 60% only. I am a blockhead!!!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.