Help for English

Hláskovaný diktát - američtí spisovatelé

Komentáře k článku: Hláskovaný diktát - američtí spisovatelé

 

Nezdá se to ale abeceda je potřebná, docela těžké bez tréninku. V tom prvním jse si akorát spletl jedno písmeno, ale jinak sem to (kupodivu) dal. :shock:

:oops: hrůůza! „Dala“ jsem jen Kurta…to je ostudaaaaa… :-)

100 % 8-) :D

Steinback-s zní jako f :-(

100% – Stačilo jen pořádně projít předchozí cvičení a doučit se na Spell It Out Loud a není spellování problém :-) :-D

sic 100%, ale moooockrát vyslechnuto 8-)

80 procent :shock: ale fakt mi to dalo zabrat

jo, mám 80% a mám radost… a doučim se:) Jo a super stránky, dík

Parádní, když to jede takhle celkem rychle… člověku to dá zabrat. Angličtinu se učím od základky, teď jsem na vysoké, ale spelování byl vždycky „problém“, který se prostě nějak přetrpěl a šlo se dál. Písmenka se odpočítala podle abecedy a zas byl na nějaký měsíc nebo rok klid, než bylo spelování „nakousnuto“ v nějakém dalším cvičení :?

60% :? a to jsem popletla jenom dve pismenka

johankah

Je to tu pěkně zpracovaný. Ješte tak abych nebyla takový tupec.Teda musím pořádně rozpohybovat mozek.

Re:

:-) já jsem taky dala F místo S…a to přitom Steinbacka znám

Super, mám to za sto

:-D

80% :-D

Asi jsem nějaká nahluchlá – musela jsem to poslouchat několikrát a úplně první písmeno mi pořád zní jako B :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.