Help for English

"This Could Be Our Day" by Addison Road

Komentáře k článku: "This Could Be Our Day" by Addison Road

 

Tak zase jeden španý časem, a tři jsem prostě neodposlechla ani po dvacátý… :oops: 79%

Jinak písnička moc fajn.

W-O-W

Konečně jsem si našla čas vyplnit si nové písničky a musím říct,že tahle má opravdu krásný text.Když opomenu svoji chybičku, moc jsem si písničku užila :-)

jjo, je to hezká písnička…měla jsem 84%, tak jsem celkem spokojená, protože ten poslední kousek jsem moc nerozumněla…

Krásná písnička, škoda jen, že na internetu nikde není odkaz ke stáhnutí :-(

super song

Z vašich stránek mám opravdovou radost. Od ted je budu navštěvovat každý den. Moc děkuji za pomoc s anglictinou. Vazim si lidí, kteří dovedou dělat svou práci pořádně. Jednou bych chtěl být podobný vám.

Tj,na tomhle webu jsou doopravdy moc hezká pésničky :-)

achjo

blbě blbě blbě :?

come undone

come undone = When something hits you out of left field and you can't help but cry. An unexpected solemn event that tends to swell up sad feelings. (Something about the way she said „goodbye“ made me come undone)

2 chyby, na nižších úrovních sekám víc chyb, ale už mám asi trénovanější ucho, až dosáhnu 100 otevřu to víno co mám v lednici tak dlouho :o)

překlad

Jenom takovou poznámku: myslím že broken ones by bylo lepší přeložit jako zlomené, nebo se zlomeným srdcem radši než chromé. Jinak díky za Vaši práci.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.