Help for English

Where is the cat?

Komentáře k článku: Where is the cat?

 

Taky jsem měla jeden překlep … ale obrázky jsou úžasné :)

napisal som the cat is BESIDE the ball, co je tiez jedna zo spravnych moznosti uvedena v odpovediach, ale vypisalo mi to chybu

Re: Leonardo422 is back!

Klikam na nevhodne prispevky aby som videl kto moze pisat nevhodne prispevky k elementary testu s obrazkami macicky a vidim ze si teda vazne blbej :D:D

Za nebo ve

Tu kočku za školou jsem považoval za kočku ve škole..
Asi by to chtělo přesnější obrázek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vypravěč vložený před 13 lety

Za nebo ve

Tu kočku za školou jsem považoval za kočku ve škole..
Asi by to chtělo přesnější obrázek.

Re: Za nebo ve

No nevím, jestli by kočka takto vykukovala přímo ze zdi. To spíše ze dveří nebo z okna (kdyby teda byla ve škole).

Myslím, že obrázek je naprosto v pořádku.

Chyba

88% – chyba v in front of jen :) :-)

Testy a vůbec celý web je super. Děkuji moc moc moc. Ty obrázky jsou moc pěkné, lépe se mě to, díky nim, pamatuje.
Jsem na Vašich stránkách krátce a jsem nadšená. Perfektní je i to, že když si dělám test opakovaně(opakování je přece matka moudrosti,že?), tak nenaskakuje nápověda (to, co jsem naťukala před tím). Na stránkách, kde jsem se doteď učila, nápověda naskakovala a moc mě to vadilo, protože mě to nenechalo vůbec přemýšlet.

Na to, ze je to „starter“ sem se bala vysledku :D Nastesti vsecho v poradku, 100% :)

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako sa píše…pracoval som v UK (United Kingdom). …in UK? alebo in the UK?
Ďakujem.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.