Help for English

News in Levels

Komentáře k článku: News in Levels

 

Re:

Ano, nebylo to dobře. Již je opraveno. Děkuji za upozornění.

Re:

Vidím, že se v úrovních velice dobře pohybujete a děkuji za dobré prostudování před napsáním komentáře. Máte naprostou pravdu v tom, že náš Level 1 je ještě níže než Pengiun Level 1. A to je také naším cílem. Zkoušeli jsme se začátečníky četbu Pengiun Level 1, ale bylo to hodně náročné. Studenti pak měli pocit, že toho moc neumí, i když už za sebou měli třeba tři měsíce studia. Když jsme pro ně psali články sami, byli nadšení. Všemu rozuměli a chtěli číst více. Proto jsme pro ně začali psát zprávy v úrovni A1 a přidali ještě A2 a B1, protože i tyto úrovně měli zájem o četbu zpráv a zajímavostí. Od úrovně A2 samozřejmě doporučujeme i četbu knih například od Penguin. Také jsme hledali podobné zprávy na internetu, ale nejnižší nalezená úroveň byla B1. Existuje něco podobného pro nižší úrovně? Za tip budeme rádi. Čím více materiálů, tím lépe.

Prosím,

poraďte mi.
V titulku se píše „čtení a poslouchání v angličtině“, já ale nemohu najít to poslouchání. Ve videích mi jde jen hudba. To poslouchání se musí nějak zvlášť spustit? Dělám něco špatně?
Děkuji za odpověď.
Jinak čtení je bezvadné. Netušila jsem, že dokážu číst i level 3, pořád se považuji za úplného začátečníka, a teď tohle. Mám radost.

:o :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nezbedovic vložený před 12 lety

zklamání

Z odkazu jsem měla velkou radost. Těšila jsem se, že si články ve své úrovni stáhnu do Kindla, kde si je mohu poslechnout a přložit pomocí slovníčku. Bohužel to nejde. :-(

Re: zklamání – OMLUVA

Omlouvám se tvůrcům stránek. Chyba není u nich, ale v mojí nepozornosti. Při kopírování do blogu jsem si nevšimla, že se nazalamují řádky podle okna. A zrovna to, co jsem si chtěla číst, vyšlo tak, že byl vidět první odstavec a pak odkaz na webovou stránku.

Moc se těším na dlaší články.

Jen některé jsou namluvené podle úrovně. Začínají, dejte jim čas.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Darina Tomášková vložený před 12 lety

Prosím,

poraďte mi.
V titulku se píše „čtení a poslouchání v angličtině“, já ale nemohu najít to poslouchání. Ve videích mi jde jen hudba. To poslouchání se musí nějak zvlášť spustit? Dělám něco špatně?
Děkuji za odpověď.
Jinak čtení je bezvadné. Netušila jsem, že dokážu číst i level 3, pořád se považuji za úplného začátečníka, a teď tohle. Mám radost.

:o :-D

Re: Prosím,

Určitě neděláte nic špatně. Na stránkách postupně pracujeme. Poslech jsme měli často jen pro Level 3 nebo videa namluvená českým lektorem nebo bylo u článku jen video s hudbou. V těchto dnech se nám podařilo získat kontakt na rodilého mluvčího, který je ochotný články nahrávat pravidelně. První vyšel pod názvem The Leaning Tower of London. Ten je namluvený ve třech úrovních. Budeme se snažit, aby těchto článku s poslechem bylo více. Víme, že poslech je při studiu anglického jazyka velice důležitý.
Level 3 je psaný pro středně pokročilé studenty, kteří mají slovní zásobu 2500 až 3000 slov. Pro začátečníky je Level 1. Pokud tedy dokážete číst Level 3, určitě jste již výše než úplný začátečník. Vaše radost mě potěšila.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeněk Vaníček vložený před 12 lety

Re: Prosím,

Určitě neděláte nic špatně. Na stránkách postupně pracujeme. Poslech jsme měli často jen pro Level 3 nebo videa namluvená českým lektorem nebo bylo u článku jen video s hudbou. V těchto dnech se nám podařilo získat kontakt na rodilého mluvčího, který je ochotný články nahrávat pravidelně. První vyšel pod názvem The Leaning Tower of London. Ten je namluvený ve třech úrovních. Budeme se snažit, aby těchto článku s poslechem bylo více. Víme, že poslech je při studiu anglického jazyka velice důležitý.
Level 3 je psaný pro středně pokročilé studenty, kteří mají slovní zásobu 2500 až 3000 slov. Pro začátečníky je Level 1. Pokud tedy dokážete číst Level 3, určitě jste již výše než úplný začátečník. Vaše radost mě potěšila.

Re: Re: Prosím,

Moc děkuji za odpověď. Obvykle bývá chyba u mě, a dost se s tím natrápím, než se odvážím někoho zeptat. Jinak s tím levlem – některá slovíčka musím samozřejmě hledat, zas tak dobře na tom nejsem, ale i tak mé sebevědomí ohledně angličtiny dost poskočilo. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 12 lety

Jen některé jsou namluvené podle úrovně. Začínají, dejte jim čas.

Re:

Děkuji, později mi to taky docvaklo. Mně holt tahle věci dýl trvají.

Ďakujem za odkaz. Dobré na počúvanie aj na čítanie. :-)

ještě jedny stránky

Dobrý den, moc děkuji za Vaše stránky, jsou super, spousta věcí, informací a pomůcek pro nás začátečníky :). Objednala jsem i manažera slovíček a moc se těším až dorazí :). Mám pro Vás tip na stránky čistě v angličtině, ale pro začátečníky, mně se líbily, tak třeba budou ještě pro někoho přínosem. Michala www.usalearns.org

Super věc

Tak jsem si pár článků přečetl a SUPER…docela to pomáhá, když před člověkem leží takhle lehké texty, to se to krásně čte :D :D

Re: +

ehm, fakt od A0 do A2. Super.

Konečně mám pocit,že něčemu rozumím, stránky na čtení i poslech jsou super a velmi zajímavé…děkuji za odkaz :-D 8-)

Dobré stránky, zalíbily se mi a začínám je navštěvovat pravidelně, level 3. Škoda, že mě to nenapadlo už dříve. Díky.

Úžasná stránka, čtu ji asi rok a nemůžu si to vynachválit, dobré je, že i u některých textů je poslech :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.