Help for English

BUSINESS 07: Airport (test B)

Komentáře k článku: BUSINESS 07: Airport (test B)

 

Skvělé

Už se mi po Business English stýskalo. Děkuji.

Na to, že jsem to četl před docela dlouhou dobou je 70 procent vcelku slušný výsledek.

Mám dotaz, zda je v pořádku, že jsou věty nelogicky přeházené a některé jsou dokonce v půli rozdělené a rozmístěné volně po textu? Nebo je chyba pouze “na mém přijímači”? 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tranag vložený před 10 lety

Mám dotaz, zda je v pořádku, že jsou věty nelogicky přeházené a některé jsou dokonce v půli rozdělené a rozmístěné volně po textu? Nebo je chyba pouze “na mém přijímači”? 

To bude asi chyba prohlížeče. Zkoušel jste i jiný?

Mám ten samý problém jako tranag. Text se mi zobrazuje zpřeházený, tečky uprostřed vět bez dokončení. Je to opravdu prohlížečem?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jitul vložený před 9 lety

Mám ten samý problém jako tranag. Text se mi zobrazuje zpřeházený, tečky uprostřed vět bez dokončení. Je to opravdu prohlížečem?

Právě jsem to kontroloval ve Firefoxu, Chromu i Exploreru, a vše se zdá být v pořádku.

Jaký používáte prohlížeč a je aktualizovaný?

Používám Chrom s pravidelnou aktualizací. Zkusím to ještě na jiném počítači, takto se totiž test velmi špatně vyplňuje.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.