Help for English

Obrázkový kvíz #3

Komentáře k článku: Obrázkový kvíz 3

 

Paráda, nezapomněla jsem jak je to s tím stromem. :)

Opět super!!! :-D Díky, že jste se nenechala odradit po předešlých připomínkách a udělala další bezva testík.

Děkuji za zpětnou vazbu :) Hned se mi chce kreslit dál. :) U obrázků se odreaguji, takže mě to neodradilo. Vždycky dám test doma synovi (9 let) a když vidím, že s tím nemá problém, kvíz spustím.

Beside v posledni vete nejde?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 12 lety

Beside v posledni vete nejde?

Re:

Ano, „beside“ samozřejmě také jde, možnost doplním. V poslední větě je obecně více možností. Děkuji za upozornění.

Myslím, že by v případě druhé a osmé věty mohlo být i NEXT TO.

Nádherný obrázek!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 12 lety

Myslím, že by v případě druhé a osmé věty mohlo být i NEXT TO.

Re:

V případě osmé věty je v tomto kvízu od počátku nastavena i možnost „next to“. V případě druhé věty se „next to“ nehodí. Na obrázek se díváme zepředu, tudíž z této pozice duch leží „před“ hrobečkem. :) Pokud porovnáme s osmičkou, myslím že „před“ a „vedle“ je z obrázku jasné. Každopádně díky za komentář :).

Krásný obrázek, super testík. Prosím pokračujte.

Moc hezký obrázek. Taky mě potěšil duch na stromě (že si pamatuji jak to je), ale jednu chybu mám :?

Re: obrázek

smím mít nemístný dotaz? :) píšete,že krestlíte..To jste nakreslila i tenhle? Je to dost pěkné..ty barvy..a tak celkově. Jinak obrázky se mi libí..Sice má úroveň by měla být vyšší,ale nedá mi to a musím to zkusit taky :D a navíc..trápím tim přátele,kterým pomáhám s Aj.. Pěkně se na tom cvičí popis obrázků. Budu se těšit na další. Pěkný den ;)

Druhá věta

Dobrý den. Nešlo by ve druhé věty NEAR, jako blízko? Děkuji

Hezký a užitečný testík

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pavla M
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr 2 vložený před 12 lety

Druhá věta

Dobrý den. Nešlo by ve druhé věty NEAR, jako blízko? Děkuji

Re: Druhá věta

To by potom šlo skoro všude:-)

Já jsem se s tím „na stromě“ dosud nesetkala. A zradilo mě i nebe. :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.