Help for English

Unit 2 - Kontrolní test A

Komentáře k článku: Unit 2 - Kontrolní test A

 

Děkuji

Děkuji za kurz pro začátečníky a za testy. Začala jsem teprve letos a jsem už starší, tyto stránky mi moc pomáhají!

No tak koukám, že kam patří A a kam AN se asi nikdy nenaučím. :-(

poděkování

Jen bych ráda vyjádřila své díky! Jsem začátečník už několik let,koukám do knihy a mám pocit,že vím,ale potom v praxi vidím,že nevím nic :-) Díky Vaší stránce si ověřím,co opravdu jsem pochytila. Je to skvěle uspořádané a velmi mě baví se tímto způsobem učit. VIDÍM,SLYŠÍM,OD­POVÍDÁM,PÍŠU…pros­tě vše v jednom. Ještě jednou mé obrovské DÍKY ♥

Lidu

Jsem na tom asi podobně jako většina zdejších „studentů“..chci vyslovit dík za perfektní kurz a hned se taky pochlubit…na poprve a test je na 100%.

jsem věčný začátečník a ku mé radosti na podruhé 100% poprvně 80% začátky sou těžký, ale my jak lvové o mříže..........my ty mříže rozbijeme :-D

na poprve 70 %,no dost ostuda…nedam se a jdu dal,jeste se vratim a budu ten test delat tak dlouho az bude 100 %…vsem zacinajicim drzim palce

To je test pro začátečníky, tak pro pokročilý, kteří jen opakují, tak je logicky lehký.

Vaše stránky jsou skvělé 8-) :-D :-)

malá chybička

Osobní poděkování panu Markovi za jeho mravenčí práci a trpělivost, kterou s námi má. Upozorňuji na malou chybičku u ot.2. Je tam I'm German. V odpovědi je uvedeno : „jsem čech“, což asi není dobře.

Dakovanie

Marek, je mi 34, ale to co som sa naucil tu za dva dni, tak v skole za rok…dik za tu namahu, ze pomahas ludom, co to potrebuju 8-)

V 7.otázke som sa pomýlila,namiesto pet som dala animal…Aj keď tam bol neurčitý člen a! :oops:

super 100%

Díky. Super test.100% :-)

1 chyba super :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.