Help for English

Hláskovaný diktát - američtí spisovatelé

Komentáře k článku: Hláskovaný diktát - američtí spisovatelé

 

Re: JJ

Mě také první písmeno zní jako B

100% :-D

Re: Re: JJ

Taky jsem to tak slyšel. 80% je dobrý bez dlouhého tréninku a každé jméno vyslechnuto maximálně 3×. Super stránky

100% PARÁDA :-D

Ten program na procvičování hláskování je SUPER! Po tréninku 100% oba diktáty:-P

Jenom 1 dobře sakra

100% a to jedu anglinu jen tady

Ač mně nešel stáhnout program na učení hláskování a probrala jsem to jen v základní mapě, podařily se mi 1. zkratky na 100%, 2. na 92% a američtí spisovatelé taky na 100 %. Pokládám to za veliký úspěch ve svém pokročilejším věku. Myslím že předchozí kurzy mi tak platné nebyly!! Jsem vícerý začátečník. Doufám, že mi to vydrží a nepolevím. Bohužel se kurzu nemohu věnovat denně, což je škoda.Zdravím autory a děkuji!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eva vložený před 9 lety

Ač mně nešel stáhnout program na učení hláskování a probrala jsem to jen v základní mapě, podařily se mi 1. zkratky na 100%, 2. na 92% a američtí spisovatelé taky na 100 %. Pokládám to za veliký úspěch ve svém pokročilejším věku. Myslím že předchozí kurzy mi tak platné nebyly!! Jsem vícerý začátečník. Doufám, že mi to vydrží a nepolevím. Bohužel se kurzu nemohu věnovat denně, což je škoda.Zdravím autory a děkuji!!!

Děkujeme, gratulujeme a držíme vám palce. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.