Help for English

Anglické knihy v aj +CD

 

Ahoj,
nedávno som bola v kúpeľoch a nakúpila som si množstvo kníh v anglickom jazyku s CD, a každý deň som jednu prečítala. Pri ich čítaní som dbala nato, aby knihy aj po prečítaní vyzerali ako nové. Veľmi ma to posunulo v angličtine, hlavne čo sa týka porozumeného slova, nehovoriac o rozšírení slovnej zásoby formou zábavy.
Rada by som tieto knižky teraz predala, aby sa mi aspoň trochu vrátila investícia a zároveň, aby tak úžasne ako mne poslúžili niekomu inému.

Cambridge Readers: The Amsterdam Connection + Audio CDs- 5,50 eur Intermediate B1 Krimi Cambridge Readers: The House by the Sea + 2 Audio CDs 4,50 eur Pre- intermediate B1 príbeh Persuasion + CD 7 eur Pre-intermediate A1/B1 romantický príbeh Michael Jackson: The King of Pop + CD 7 eur Pre-intermediate A1/B1 The Pearl + CD 7 eur Intermediate príbeh z indiánskeho prostredia The Body in the Library + CD-ROM 8 eur Intermediate 1700 headwords krimi Stories of Courage + CD-ROM 7,50 Pre-intermediate 1200 headwords príbehy o odvahe Death on the Nile + MP3 Audio CD 8 eur Upper-intermediate 2300 headwords krimi Princess Diana + CD 7 eur Pre- intermediate Martin Luther King + CD 7 eur Intermediate The Climb + CD 7 eur Pre-intermediate 1200 headwords príbeh horolezca, pekný Oxford Bookworms: Washington Square + CD 7 eur Intermediate 1400 headwords romantic Oxford Bookworms: Great Crimes + CD 7 eur Intermediate 1400 headwords fakty Oxford Bookworms: The Hound of the Baskervilles + CD 8 eur Intermediate 1400 headwords krimi S.Holmes The Sign of Four + CD
7 eur Intermediate 1600 headwords krimi S.Holmes Scholastic Readers: The Queen + CD 7 eur intermediate 1500 headwords anglická kráľovná Mord At Teatime + MP3 10 eur A2 krimi Cambridge Readers: No Place to Hide + 2 Audio CDs 5 eur Pre-intermediate B1 krimi Oxford Bookworms: Henry VII and his Six Wives + CD 6 eur Stage 2, headwords 700 Sense and Sensibility + CD 7 eur Intermediate romantický Classic Detective Stories + CD 11 eur B1.2 krimi

Ceny sú po 20% zľave z nákupnej ceny bez poštovného. Všetky knihy boli raz čítané, vyzerajú ako čisto nové, takže sú vhodné aj ako darček. Kontakt: 0918 665 992 ( ak nedvíham , volaj nasledujúce dni- som často v zahraničí) E-Mail: marianka.tomanova@centrum.sk Ak by niekto bral viac kníh, viem sa na cene dohodnúť.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.