Help for English

Ohlédnutí za rokem 2012

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2012

 

Wow, musím se přiznat, že mě dostal počet návštěv! To jsem opravdu netušila. (thu)
Chtěla bych poděkovat autorům tohoto webu za neuvěřitelnou práci, a to nejen na nové verzi, která běží skvěle – a ty malé mušky určitě ještě vyladíte – ale celkově za tyto stránky, protože jsou opravdu jedinečné. Jak už jsem napsala na svém profilu, I'm a HFE addict and I'm proud of it. :-D
Happy New Year!

Edit: A také chci poděkovat za příležitost stát se součástí tak úžasného týmu. :-) (flw)

Jste frajeři. Hlavně moc děkuji za Business English, v práci mi pořád moc pomáhá.

Také já se připojuji. Díky moc všem za všechno. Obdivuhodná práce a znalosti. Učím se já i moje děcka. Ještě jednou díky a vydržte!!!! :-)

Také moc děkuji za Vaši práci! Přeji všechno nejlepší do nového roku 2013! <3

Já též děkuji za Vaši práci a do nového roku Vám všem přeji hodně zdraví, štěstí a mnoho dobrých nápadů.

Rovněž přeji všem autorům i uživatelům k novému roku 2013 mnoho zdraví, štěstí, pohody a elánu do další práce na těchto úžasných stránkách. Thanks you very much for your effort.

Dakujem ze ste :-) Vsetko dobre do Noveho roku!

Ta čísla jsou pěkná, 20000 návštěvníků denně jsem nečekal. :D
Rovněž bych chtěl poděkovat autorům tohoto webu za skvěle odváděnou práci. Tohle je prostě unikát. (thu)

Všechno dobré v novém roce 2013 a díky za skvělou práci, články, testy, soutěže… Těším se na další.

Také chci za sebe velmi poděkovat za tyto stránky. Autorům a všem, kteří v tom mají prsty. :) Je úžasné co pro nás děláte, kolik času tomu věnujete. Chodím na tyto stránky denně, jsou pro mě obrovskou studnou znalostí a mimojiné také odpočinkem po náročném dni. :) Ještě jednou velké DĚKUJI!

Rada sa pripájam k slovám poďakovania a želám veľa trpezlivosti, dobrých nápadov a úspechov v novom roku!:-) Mitnick

Díky všem za naprosto profesionální práci na tomto jedinečném projektu, který mohou používat všichni zadarmo. Najdu tady vždycky, co hledám a ještě spousta nového, doporučuji neustále svým studentům. Brouzdám po netu často, znám spoustu stránek, ale něco takto komplexního pro všechny úrovně ve všech oblastech – to jsem ještě nepotkala. Obzvlášť oceňuji testy, co hned vysvětlují chyby – dokonalé. Bude to možná znít trochu přehnaně, ale myslím, že nebývalou měrou přispíváte ke vzdělanosti českého národa ;). Hodně štěstí do dalšího roku těmto stránkám i všem, kdo je z vlastního volného času tvoří.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.