Help for English

Test: UNTIL vs. BY

Komentáře k článku: Test: UNTIL vs. BY

 

100% :-)

Juchů, to je snad poprvé co se mi povedlo 100% :-)

50%

wow :-)

huráá měla sem ho na 100% (konečně) :-D :-D

Taky 100 %. Konecne to chapu.

90%, prvykrat na tejto stranke :))

diky za testik 90% :-)

90%, krása, díky za vysvětlení, protože jsem v tom úplně plaval :-)

joo, za sto! myslím, že tady pracuje taky trošku cit krom logiky :-)

test

Ďakujem za článok. Po jeho prečítaní mám test na 100%. Doteraz som si myslela, že predložky nikdy nepochopím. Začala som sa venovať angličtine až po 45-ke a myslela som si, že predložky sa nikdy nenaučím, ale po vašom vysvetlení sa mi to už nezdá také nepochopiteľné.

100% skvele vysvetlene !!! a snad u kazde otazky sem se ptal jestli to trva nebo ne :) a pomohlo to … samorejme vim ze nelze si takto oduvodnovat kazdou otazku …

90%

Taky jsem se chytl na sestce. Neni to moc stastna otazka. Ja osobne bych se zeptal. Can I have borrowed the book until next month?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Youth vložený před 13 lety

90%

Taky jsem se chytl na sestce. Neni to moc stastna otazka. Ja osobne bych se zeptal. Can I have borrowed the book until next month?

Re: 90%

To by asi nebylo moc nejlepší… To spíš „Can I keep the book…“

Ve větách číslo 5 a 9 bych určitě použila minulý průběhový čas, Bylo by to špatně? Děkuju.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od adelkaspk vložený před 11 lety

Ve větách číslo 5 a 9 bych určitě použila minulý průběhový čas, Bylo by to špatně? Děkuju.

Bylo by to zbytečně zdůraznění.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.