Help for English

LABELS and PACKAGING (photo quiz #4)

Komentáře k článku: LABELS and PACKAGING (photo quiz 4)

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re: tentokrát jsi mě dostal :-)

Ale ta semínka se nemusí sít jen do malých prostor, ale LZE I do malých prostor. To jsou rostliny, které nepotřebují moc hlíny, ale když je zasadím na zahradě, nic se nestane.
Většina semen se seje na záhon, tyto se hodí i na malé prostory, což se píše na obalu.
A opět se vracím k tomu, že požaduji nejvhodnější odpověď.

Jenže pokud tyto nekonečné diskuze budeme mít pod každým fototestem, tak sem dám asi jenom fotky a bude to…

Ono je docela těžké něco vymyslet, aby to nebylo moc jednoduché, aby odpověď nebyla hned jasná…

A to není věc angličtiny, ale mojí hlavy, která asi nemá dost nápadů… :-) Věřte, že u toho sedím občas dost dlouho… :-)
No ale pokud má někdo lepší návrhy na „matoucí“ odpovědi, určitě to uvítám :-)

Re: Re: tentokrát jsi mě dostal :-)

Jojo, vím, že je těžký něco takovýho vymyslet. Takže už mlčím :-). S tou nejvhodnější odpovědí máš naprostou pravdu.
A ty diskuze.. Ono to snad není myšleno jako kritika, jen taková debata nad záludností některých otázek. Test je zábavnej, poučnej a někdo se chce prostě jen podělit o své myšlenkové pochody :-).
Rozhodně se těším na další!

Re: Re: Re: tentokrát jsi mě dostal :-)

Tak to pak jo :-)

100% a bez nápovědy. Jupí. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.