Help for English

Shopping online in Britain #1 (praktický průvodce)

Komentáře k článku: Shopping online in Britain 1 (praktický průvodce)

 

Budu se muset držet, abych nezačala nakupovat, já jak jednou začnu… :-) Díky za odkazy!

Opět moc pěkný a praktický článek, díky! Taky bych nakupovala ale…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anyteb vložený před 11 lety

Opět moc pěkný a praktický článek, díky! Taky bych nakupovala ale…

Chápu, ale můžete klidně nakupovat stejně, jako když “cestujete prstem po mapě”. Prostě si procházet různé obchody, dívat se, jak se jmenují kategorie zboží, nebo jaké mají výrazy pro různé zboží, přečíst si recenze atp :-) Je to docela dobré na rozšíření slovní zásoby. No a když se vám nakonec bude něco opravdu líbit, máte možnost si to opravdu koupit :-)

Dodám zkušenost s Amazonem: všechny reklamace vždycky začali řešit do půlhodiny, co jsem jim napsala, a bez problémů poslali náhradní zboží nebo vrátili peníze.

Některé zboží se ale na britském Amazonu koupit nedá, resp. nezasílají do Čech (například čtečky Kindle).

Mám v Londýně známé, kteří mi občas nějakou knihu přivezou. Je to ale stále větší problém. Poradíte mi někdo nějakou zasilatelskou firmu přes kterou by mi mohli poslat balíček? Děkuji – Jarda.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jarda vložený před 11 lety

Mám v Londýně známé, kteří mi občas nějakou knihu přivezou. Je to ale stále větší problém. Poradíte mi někdo nějakou zasilatelskou firmu přes kterou by mi mohli poslat balíček? Děkuji – Jarda.

Zkuste kupovat knihy na bookdepository­.co.uk. Neplatí se u nich poštovné a balné, posílají do všech zemí světa (nedávno jsem přes ně kupovala pár knížek pro dceru, která je na delší dobu v Indii:-)). Jsou spolehliví, zásilka většinou dorazí do 10 dnů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jarda vložený před 11 lety

Mám v Londýně známé, kteří mi občas nějakou knihu přivezou. Je to ale stále větší problém. Poradíte mi někdo nějakou zasilatelskou firmu přes kterou by mi mohli poslat balíček? Děkuji – Jarda.

Bookdepository mohu také vřele doporučit, nakupuji tam pravidelně a vždycky jsem maximálně spokojená :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.