Help for English

Recipes: CARROT CAKE

Komentáře k článku: Recipes: CARROT CAKE

 

Vypadá to moc dobře :-) už se těším až si to udělám doma :-O

Mňamka :-)

Mrkvový dort fakt miluju. Je opravdu hrozně jednoduchej, ale chutná přímo báječně :-) :-D !!!!

Re: Tvaroh :)

Jsko náhrada za tvaroh se dá použít Riccotta – je jemnější a méně drobivá. Italské sýry snad v Anglii budou k sehnání.

mňam

Upečeno, snězeno. Všem chutnalo, že je dort z mrkve nikdo nepoznal. Poleva z Lučiny chuť skvěle doplňuje, příště zkusím Philadelphii. Tenhle styl dortů bez plnění zato s bohatou polevou je úžasný nápad.

Re: Mňamka :-)

Souhlasim s tebou

Ahojky vsem, jedla jsem carrot cake na Novem Zelandu a v Australii a privezla si svuj recept – je podobny, ale nedavame tam banany. Tim padem chutna jako pernik. Nasekam vlasske orechy do testa na drobno a pak temi velkymi peknymi pulkami ozdobim vrsek kolem do kola na poleve. Vypada pak taky dobre. Philadelphii (cream cheese) jsem tu nikde nenasla. Vite o necem?

Re: Tvaroh :)

Já ho v Anglii sehnala třeba v Sainsbury's (a možná že i v Tescu) pod názvem „quark“. Ale taky to dalo docela fušku. :-D

Dělala jsem dort podle jednoduššího receptu – jenom mrkev, ořechy, cukr a vejce (nejdřív žloutky, potom sníh), ale když jsem teď měla jenom 50g ořechů (místo 150g), tak mi tenhle recept přišel velice vhod. Teď je v troubě, jsem zvědavá jak to dopadne. Těsto bylo dobré, i když jsem nemohla přidat banán :-(

Strouhá se mrkev najemno nebo nahrubo? Asi najemno, co?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Strouhá se mrkev najemno nebo nahrubo? Asi najemno, co?

ale můžeš to vyzkooušet i nahrbubo :-)

Ale ty to strouháš najemno? Budu ho dneska péct, bude to pro hostitele (mého bratra), tak se to musí povést, there is no room for experiments!!! :-D

A v těch vysvětleních není icing sugar – je to v nějakém jiném receptu? Já se musela podívat do slovníku, abych zjistila, že to je moučkovej! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Ale ty to strouháš najemno? Budu ho dneska péct, bude to pro hostitele (mého bratra), tak se to musí povést, there is no room for experiments!!! :-D

ano :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

A v těch vysvětleních není icing sugar – je to v nějakém jiném receptu? Já se musela podívat do slovníku, abych zjistila, že to je moučkovej! :-D

nojo, to jsem asi pozapomněl :-( omlouvám se

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

nojo, to jsem asi pozapomněl :-( omlouvám se

Tak ať už se to nestane, jo? (rac) :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.