Help for English

Longman Exams Dictionary

Komentáře k článku: Longman Exams Dictionary

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Musíte si uvědomit, že má kniha téměř 2000 stran. Kdyby byl ten papír tlustší, byla by kniha mnohem větší a těžší…

Opravdu mě stížnost tohoto druhu zaráží…

Já bych raději větší a těžší. A stránky jako mají např. Oxford thesaurus či collocations dictionary. To taky není úplně nejkvalitnější papír, ale bohatě dostačuje (nekrčí se, netrhá). Právě, že mě zarazilo, když jsem knihu obdržel, že je na 2000 stran tak tenká, už vím proč. :/ Ale nakonec ji nevrátím, obsah je perfektní. Včera jsem to podrobně procházel a u mnoha slov se mi líbí doplnění idiomů a vazeb + vždy příklad. Blbá věc je, že jak to chci všechno vědět, tak skáču od jednoho k pátému… :D

A jinak dotaz stále trvá, nevíte prosím o nějaké knize určené na téma jak zpracovat esej, jak mluvit o tématech apod. která by stála za to? Dostal jsem se teď na VŠ, a tak se chci přes prázdniny pořádně připravit. :) Díky Kuba

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 11 lety

Já bych raději větší a těžší. A stránky jako mají např. Oxford thesaurus či collocations dictionary. To taky není úplně nejkvalitnější papír, ale bohatě dostačuje (nekrčí se, netrhá). Právě, že mě zarazilo, když jsem knihu obdržel, že je na 2000 stran tak tenká, už vím proč. :/ Ale nakonec ji nevrátím, obsah je perfektní. Včera jsem to podrobně procházel a u mnoha slov se mi líbí doplnění idiomů a vazeb + vždy příklad. Blbá věc je, že jak to chci všechno vědět, tak skáču od jednoho k pátému… :D

A jinak dotaz stále trvá, nevíte prosím o nějaké knize určené na téma jak zpracovat esej, jak mluvit o tématech apod. která by stála za to? Dostal jsem se teď na VŠ, a tak se chci přes prázdniny pořádně připravit. :) Díky Kuba

Bohužel v tuto chvíli nemám moc o těchto věcech přehled, protože se nyní zaměřuji bohužel na jinou kategorii studentů…

Napište ale do EnglishBooks.cz, tam vám jistě rádi poradí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.